Wyniki egzaminów wstępnych do szkoły

do klasy I na podstawie badania predyspozycji do nauki w szkole muzycznej przyjęto 26 osób (lista w kolejności alfabetycznej):

1

Boryczko Alicja Łucja

skrzypce

2

Chyliński Stanisław Andrzej

kontrabas

3

Demkowicz Maria

fortepian

4

Farzelayev Dastin

fortepian,

5

Formella Alina

fortepian

6

Góralska Jagoda Lena

wiolonczela

7

Konopińska Kalina Maria

gitara

8

Konopka Matylda Milena

skrzypce

9

Kuliga Krzysztof

fortepian

10

Maciejewska Marianna Magda

klarnet

11

Mazur Amelia Anna

klarnet

12

Mróz Róża Oliwia

fortepian

13

Nestorowicz Dominika

wiolonczela

14

Olesz Piotr Andrzej

wiolonczela

15

Olesz Teresa Maria

fortepian

16

Oleszczuk Dominika Klaudia

altówka

17

Pawłowski Dawid

puzon

18

Pietrzkiewicz Julia Maria

skrzypce

19

Popowicz Aleksander

fortepian

20

Rolak Agata Natalia

fortepian

21

Sprawka Karolina Anna

skrzypce

22

Ślefarski Wojciech Szczepan

skrzypce

23

Świderski Kacper

skrzypce

24

Warżawa Martyna Magdalena

skrzypce

25

Wieczorek Barbara

obój

26

Żurowska Zofia Dorota

flet

Na podstawie zdanych egzaminów wstępnych do starszych klas przyjętych zostało 41 uczniów:

do kl. III

  1. Michalska Amelia Marta – skrzypce

do kl. II

  1. Kapica Hanna – skrzypce

do klasy IV

  1. Szulc Wiktoria – fortepian

do klasy VI

  1. Trzebiatowska Natalia

do klasy VII

lista w kolejności alfabetycznej:

1

Bagińska Marta

fortepian

2

Boudarel Aleksander Olivier

skrzypce

3

Dobrzyński Witold

róg

4

Dunin Aleksandra

fortepian

5

Garrison Matilda

fortepian

6

Głowacka Ewa

wiolonczela

7

Grybek Weronika

wiolonczela

8

Huk Kornelia, Krystyna

skrzypce

9

Kaczmarczyk Julia

skrzypce

10

Końko Daniela

obój

11

Kotliński Mikołaj

fortepian

12

Kowalska Dominika Joanna

klarnet

13

Maciejowska Aleksandra

skrzypce

14

Marszk Zofia

gitara

15

Mogielnicki Mikołaj

gitara

16

Moras Agnieszka

fortepian

17

Müller Michał, Karol

skrzypce

18

Myzyk Klaudia

skrzypce

19

Pieczewska Laura

fortepian

20

Polewska Julia

flet

21

Potrykus Natalia

rytmika

22

Prądziński Michał

fortepian

23

Rohde Hubert

wiolonczela

24

Szutta Zuzanna Maria

skrzypce

25

Szwoch Mateusz Marek

fortepian

26

Walczak Jan

fortepian

27

Wawrzyniak Natalia

fortepian

28

Wilczewska Oliwia Maria

rytmika

29

Wilczewski Szymon

flet

do klasy VIII

  1. Skrzypkowska Joanna – flet

do klasy IX

  1. Śpiołek Tomir – fortepian

do klasy X

  1. Burzyńska Dominika – obój

  2. Fornalik Krzysztof – akordeon

  3. Kmiecińska Katarzyna – fortepian

  4. Patroniak Daria – skrzypce

  5. Urbański Kacper – kontrabas

do klasy XI

  1. Iwanicki Dawid wiolonczela

Zebrania z rodzicami

Przypominamy o jutrzejszych zebraniach z wychowawcami klas i nauczycielami przedmiotów. Zapraszamy do szkoły w środę na godzinę 17.00.  Szczególnie serdecznie  zwracamy się do rodziców uczniów z klas IX i X, którym chcemy przedstawić ważne zmiany w organizacji pracy szkoły w przyszłym roku szkolnym.