Podział na grupy kandydatów do klasy I

Grupa I mgr E. Grabowska 14 maja godz. 16.15 sala nr 76

15 i 16 maja godz. 16.00 sala nr 76

1. Ansari Nikah

2. Czajka Jan

3. Jaroszewicz Laura

4. Jaroszewska Oliwia

5. Jaroszyńska Aleksandra

6. Jaskólska Kornelia

7. Juras Marianna

8. Kiszewski Mikołaj

9. Kocemba Antonina

10. Kocemba Stanisław

 

Grupa II mgr E. Grabowska 14,15,16 maja godz. 16.45 sala nr 76

1. Kuczera Ida

2. Majewski Mateusz

3. Makurat Martyna

4. Mazur Hanna

5. Meller Julia

6. Meller Zuzanna

7. Niciński Mikołaj

8. Nowicka Zofia

9. Olejnik Julia

10. Viegas-Wesołowski Jan

11. Kozłowski Ireneusz

Grupa III mgr E. Grabowska 14,15,16 maja godz. 17.30 sala nr 76

1. Wesołowski Leon

2. Olszewski Przemysław

3. Słotwińska Laura

4. Stokfisz Wiktoria

5. Stolc Michalina

6. Szymaniak Helena

7. Ślefarski Wojciech

8. Świderski Kacper

9. Szultka Adrian

10. Wilamowska Nadia

11. Wiśniewska Aleksandra

Grupy mgr Anny Fedyniak – Kołodziej 14, 15, 16 maja godz. 15.30 i 16.15

(podział wg odrębnej listy)

1 Białas Ignacy
2 Białasiewicz Barbara
3 Biegaj Łukasz
4 Bosko Zuzanna
5 Brodowicz Kalina
6 Depka Marta
7 Duch Kinga
8 Gesek Jan
9 Gralak Marianna
10 Hoffman Alicja
11 Hudemann Sybille
12 Kalkowska Nicola
13 Kapica Hanna
14 Kapuściński Marcel
15 Konopiński Eryk
16 Kuellmer Bianka
17 Kwiatkowski Marcin
18 Łącz Marta
19 Maciejewska Zuzanna
20 Maciejewska Malwina
21 Maryńczak Gabriela
22 Szutta Jan
23 Wojdyga Katarzyna
24 Wiśniewski Andrzej
25 Michaluk Zofia
26 Mróz Róża
27 Pietruczuk Kajetan
28 Raczek Piotr
29 Reszczyńska Alicja
30 Rusiecka Marianna
31 Rybka Jan
32 Szczepański Antoni
33 Szpanowski Michał
34 Szpiec Natalia
35 Tarnawska Agata
36 Tkaczewski Dominik
37 Trepińska Adrianna
38 Tyszkiewicz Natalia
39 Węglarz Katarzyna
40 Walczukiewicz Tymon
41 Żebrowska Weronika

 

Warsztaty Pianistyczne 02.07.- 07.07.2012r.

Dyrekcja Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Gdańsku informuje,

że w dniach 02.07.2012 r. do 07.07.2012 r. odbędą się

pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Gdańska

XIX SPOTKANIA MUZYCZNE WARSZTATY PIANISTYCZNE DLA LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW I WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA (więcej…)

Lekcje dla kandydatów do klasy I

W dniach od 14 do 16  maja br. w szkole przeprowadzane będą zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego dla kandydatów do klasy I.

Pierwsze spotkanie organizacyjne  dla wszystkich kandydatów i ich opiekunów odbędzie się w poniedziałek 14 maja o godz. 16.00 w sali kameralnej. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną między innymi instrumenty, na których dzieci będą mogły się uczyć w klasie pierwszej.

Na lekcjach przygotowawczych kandydaci do szkoły poznawać będą obowiązującą na egzaminie piosenkę oraz typy zadań, z którymi zetkną się podczas egzaminu. (więcej…)

Egzamin wstępny do klasy I

Lp. Nazwisko i imię godzina
17.05.2012 / czwartek / 9.00
1. Ansari Nikah
2. Białas Ignacy
3. Białasiewicz Barbara
4. Biegaj Łukasz
5. Bosko Zuzanna
6. Brodowicz Kalina
7. Czajka Jan
8. Depka Marta
10.00
9. Duch Kinga
10. Gesek Jan
11. Gralak Marianna
12. Hoffman Alicja
13. Hudemann Sybille
14. Jaroszewicz Laura
15. Jaroszewska Oliwia
16. Jaroszyńska Aleksandra
P R Z E R W A 11.00 – 11.30
17. Jaskólska Kornelia 11.30
18. Juras Marianna
19. Kalkowska Nicola
20. Kapica Hanna
21. Kapuściński Marcel
22. Kiszewski Mikołaj
23. Kocemba Antonina
24. Kocemba Stanisław
25. Konopiński Eryk 12.30
26. Kuczera Ida
27. Kuellmer Bianka
28. Kwiatkowski Marcin
29. Łącz Marta
30. Maciejewska Zuzanna
31. Maciejewska Malwina
32. Mróz Róża
P R Z E R W A 13.30 – 14.00
33. Trepińska Adrianna 14.00
34. Tyszkiewicz Natalia
35. Szutta Jan
36. Ślefarski Wojciech
37 Wojdyga Katarzyna
38 Wesołowski Leon
39. Wiśniewski Andrzej
40 Viegas-Wesołowski Jan
18.05.2012 / piątek / 9.00
41. Majewski Mateusz
42. Makurat Martyna
43. Maryńczak Gabriela
44. Mazur Hanna
45. Meller Julia
46 Meller Zuzanna
47. Michaluk Zofia
48. Niciński Mikołaj
49. Nowicka Zofia 10.00
50. Olejnik Juliav
51. Olszewski Przemysław
52. Pietruczuk Kajetan
53. Raczek Piotr
54. Reszczyńska Alicja
55. Rusiecka Marianna
56. Rybka Jan
57. Słotwińska Laura
P R Z E R W A 11.00 – 11.30
58. Stokfisz Wiktoria 11.30
59. Stolc Michalina
60. Szczepański Antoni
61. Szpanowski Michał
62. Szpiec Natalia
63. Szymaniak Helena
64. Świderski Kacper
65. Szultka Adrian
66. Tarnawska Agata 12.30
67. Tkaczewski Dominik
68. Węglarz Katarzyna
69. Wilamowska Nadia
70. Wiśniewska Aleksandra
71. Walczukiewicz Tymon
72. Żebrowska Weronika
 73.  Kozłowski Ireneusz