Egzaminy klasyfikacyjne

21 maja 2012 r. klasa VI – egzamin końcowo-wstępny

 9.00 – gitara – sala kameralna

10.00 – fortepian i akordeon –  sala nr 9

11.00 – skrzypce –  sala kameralna

14.00 – wiolonczela –  sala kameralna

15.00 – harfa – sala kameralna

16.00 – instrumenty dęte (flet, fagot, trąbka, róg) – sala kameralna

4 czerwca 2012 r. – organy i akordeon  – 16.00 sala koncertowa

5 czerwca 2012 r. – popisy uczniów klas I-szych:

10.00 – fortepian i instrumenty dęte sala koncertowa

12.00 – sekcja smyczkowa i harfy sala koncertowa

9 czerwca 2012 r. – wiolonczele i kontrabasy – 10.00 sala koncertowa

11 czerwca 2012 r.

klasa II skrzypce –  godz. 12.30 sala nr 23

klasa II i III – fortepian godz. 9.00 sala nr 15

klasa VII i VIII – skrzypce godz. 9.00 – 13.30 sala kameralna

klasa VII – fortepian godz. 11.00 sala koncertowa

klasa IX – fortepian godz. 15.00 sala koncertowa

klarnety, saksofony, fagoty, oboje – godz. 14.00 sala kameralna

12 czerwca 2012 r.

klasa III i V – skrzypce godz. 13.00 sala nr 23

klasa V – fortepian godz. 9.00 sala nr 15

klasa IX i XI – skrzypce godz. 8.30 sala kameralna

klasa VIII fortepian godz. 11.00 sala koncertowa

klasa X – fortepian godz. 15.00 sala koncertowa

blacha – godz. 13.00 sala kameralna

13 czerwca 2012 r.

klasa IV – skrzypce godz. 12.00 sala nr 23

klasa IV – fortepian godz. 9.00 sala nr 15

klasa X – skrzypce godz. 9.00 sala kameralna

klasa X – fortepian godz. 16.00 sala koncertowa

klasa XI fortepian godz. 12.00 sala koncertowa

flety – godz. 12.30 sala kameralna

gitary I st. – godz. 9.00 sala nr 95

harfy – godz. 15.00 sala nr 9

rytmika – godz. 11.00 sala nr 76

15 czerwca 2012 r. – gitary II st. godz. 9.00 sala kameralna

19 czerwca 2012 r. – fortepian specjalny (rytmiczny) godz. 11.00 sala nr 9

Egzaminy wstępne 22 maja 2012 r.

Egzaminy wstępny z fortepianu sala nr 9:

godz. 10.00

Wróblewska Katarzyna

Brakoniecka Anna Brakoniecka

Olszewska Patrycja

Pionk Monika

godz. 11.00

Puchowska Magdalena

Florczak Maja

Reclaf Zofia

Gawrońska Kinga

 

Egzaminy wstępne – sekcja smyczkowa sala nr 23:

 

godz. 10.00

Domachowska Daria – skrzypce

Rupczak Karolina – skrzypce

Gosieniecka Aleksandra – altówka

Bogdanowicz Aleksandra – altówka

godz. 11.00

Iwanicki Dawid – wiolonczela

Bukowska Katarzyna – wiolonczela

Makurat Balbina – gitara

 

Egzaminy wstępne – sekcja dęta sala kameralna:

 

godz. 10.00

Juchniewicz Przemysław – klarnet

Przyborowski Wojciech – klarnet

Bączkowska Zofia – klarnet

Petruk Karolina – saksofon

Sarad Mikołaj – rozmowa kwalifikacyjna do sekcji dętej

godz. 11.00

Gruchałą Michał – trąbka

Winiarz Rober – trąbka

Zera Anna – obój

Mehring Jędrzej

godz. 12.00

Malinowska Julia – flet

Szczęścikiewicz Agnieszka – flet

Widera Maria – flet

Turzyńska Ewelina – flet

Kałuża Piotr – flet

Lelek Katarzyna – flet

Piekarska Weronika – flet

 

Egzaminy wstępne rytmika sala nr 76

godz. 13.00

Puchowska Magdalena

Florczak Maja

Reclaf Zofia