Kolejne wiosenne sukcesy pianistów

Julia Teska z kl. III uczennica Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej zdobyła wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków, który odbył się w Opolu 28.03.2012. Jan Walczak z kl. V również uczeń Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej zdobył II miejsce na Polsko- Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty” Szczecin 2012. Duet fortepianowy- Antoni Moniewski i Ireneusz Nowakowski z kl. II uczniowie Magdaleny Bonieckiej zdobył wyróżnienie na XXVI Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych 30.03.2012. Duet Klaudia Klawikowska  z kl. XI- klarnet ucz. Barbary Pappelbaum- Kruczkowskiej  i Adrianna Paliwoda – fortepian kl. XI ucz. Ewy Szurek zajął I miejscena II Gdyńskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej dla Szkół Muzycznych II stopnia – Gdynia 02.04.2012.

Natasza Buja z kl. II uczennica Ewy Szurek  zdobyła III miejsce ex aequo na VI Konkursie Pianistycznym „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”  30 marca 2012r. Natasza na zdjęciu poniżej-
Piotr Czerwiński z kl. II ucz. Aleksandry Płaszczewskiej zdobył III nagrodę, Damian Tatara kl. III ucz. Agnieszki Wysockiej otrzymał wyróżnienie na VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”. Konkurs odbył się w Wejherowie 02.04.2012.
Uczennice Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej – Dorota Mańkowska kl.VIII  zdobyła  wyróżnienie na XVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Koninie (12-14.04.2012r.), a Agata Mierzwińska kl.XIIwyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Augustowie (25-29.04.2012r.)
Magdalena Kiełkucka z kl. VI uczennica Ewy Włodarczyk zajęła III miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Panistycznym „Muzyka ilustacyjna i programowa w świecie dziecka”, który odbył się w Szczecinie w dn. 21-22.04.2012. Na tym samym konkursie uczeń Magdaleny Bonieckiej – Tymoteusz Urbanowicz z kl. VI zdobył wyróżnienie. Na zdjęciu Magdalena Kiełkucka-
Anna Wróblewska z kl X uczennica  Ewy Szurek zdobyła III miejsce w kategorii IV na III Międzynarodowym  Konkursie Pianistycznym, który odbył się w  Augustowie w dn. 25-29 kwietnia 2012. Na zdjęciu Ania Wróblewska-
Kacper Kukliński kl. I ucz. Elzbiety Pasierowskiej- Kolodziej zdobyl  III  miejsce na VI Miedzyszkolnym Konkursie „Klasyka w Rozrywce, Rozrywka w Klasyce”, który odbył się w Chojnicach 24.05.2012r.

Sukcesy uczniów na kwietniowych konkursach solfeżowych

Na XI Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym uczniów klas V i VI Szkół Muzycznych I st., który odbył się 20 kwietnia 2012 r. w Gdańsku II miejsce zdobyła Kamila Owsiany, uczennica mgr Hanny Lauer. Również II miejsce na XVIII Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym w Bydgoszczy, który odbył się 23 kwietnia 2012 r., zdobyła Milena Zazoniuk (kl. IIIa), uczennica mgr Barbary Prasowskiej-Zeidler. Serdecznie gratulujemy!