Plan pracy szkoły 2011/2012

29.08

poniedziałek

Egzaminy poprawkowe

30.08

wtorek

Egzaminy poprawkowe i wstępne

12.00 – Zebranie wychowawców klas

12.30 – Zebranie kierowników sekcji

31.08

środa

10.00 – Organizacyjna Rada Pedagogiczna

1.09

czwartek

9.00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – I st.

9.30 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – II st.

15.09

czwartek

Ostateczny termin składania wniosków o rozpoczęcie stażu i projektu planu rozwoju zawodowego

17.00 Spotkanie rodziców kl. I-VI z dyrekcją szkoły oraz z wychowawcami. Wybory do Rady Rodziców.

16.09

piątek

17.00 Spotkanie rodziców kl. VII-XII z dyrekcją szkoły oraz z wychowawcami. Wybory do Rady Rodziców.

Ostateczny termin wypełniania dokumentacji szkolnej oraz indywidualnych planów nauczania (dzienniki, rozkłady nauczania, wymagania edukacyjne)

30.09

piątek

10.00 Eliminacje do koncertu solistów z orkiestrą szkolną

Dzień chłopaka

12.10

środa

13.10

czwartek

9.00, 12.00 Koncerty z okazji Dnia Edukacji Narodowej („Piotruś i wilk” S. Prokofiewa)

14.10

piątek

Dzień Edukacji Narodowej

15.10

sobota

16.10

niedziela

17.10

poniedziałek

18.10

wtorek

10.00 Koncert dla przedszkoli

L. Chodzińska

21.10

piątek

17.00 – Dyżur nauczycieli

nauczyciele sekcji teorii i ogólnokszt.

31.10

poniedziałek

Halloween

01.11

wtorek

Wszystkich Świętych

02.11

środa

Zaduszki

09.11

środa

Warsztaty gitarowe

10.11

czwartek

11.00

Warsztaty gitarowe

Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

K. Kwater

11.11

piątek

Narodowe Święto Niepodległości

12.11

sobota

13.11

niedziela

14.11

poniedziałek

15.11

wtorek

11.00 Koncert dla klas I-III

J. Mikołajczyk

M. Kalinowska

16.11

środa

10.00 Koncert dla przedszkoli

J. Mikołajczyk

M. Kalinowska

18.11

piątek

Dyżur nauczycieli

wszyscy nauczyciele

19.11

sobota

20.11

niedziela

21.11

poniedziałek

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

22.11

wtorek

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

23.11

środa

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

24.11

czwartek

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

25.11

piątek

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

26.11

sobota

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci A. Januszajtis

27.11

niedziela

28.11

poniedziałek

29.11

wtorek

30.11

środa

01.12

czwartek

02.12

piątek

Egzaminy semestralne

Kierownicy sek.

03.12

sobota

04.12

niedziela

05.12

poniedziałek

Egzaminy semestralne

Szkolny etap przesłuchań klas IV/V II st.

Kierownicy sek.

06.12

wtorek

Egzaminy semestralne

Szkolny etap przesłuchań klas IV/V II st.

Kierownicy sek.

07.12

środa

Egzaminy semestralne

Szkolny etap przesłuchań klas IV/V II st.

Kierownicy sek.

08.12

czwartek

Egzaminy semestralne

Szkolny etap przesłuchań klas IV/V II st.

Kierownicy sek.

09.12

piątek

Szkolny etap przesłuchań zespołów kameralnych I st.

Próby orkiestry przed koncertem na Politechnice

Kierownicy sek.

10.12

sobota

Próby orkiestry przed koncertem na Politechnice

11.12

niedziela

12.12

poniedziałek

Próby orkiestry przed koncertem na Politechnice

13.12

wtorek

Próby orkiestry przed koncertem na Politechnice

14.12

środa

Próby orkiestry przed koncertem na Politechnice

15.12

czwartek

Koncert orkiestry szkolnej na Politechnice Gdańskiej

16.12

piątek

17.00 – Wywiadówka

Ostateczny termin wystawienia propozycji ocen semestralnych a szczególnie zagrożeń

Wszyscy nauczyciele

17.12

sobota

18.12

niedziela

19.12

poniedziałek

Wysłanie zagrożeń

20.12

wtorek

Próby przed koncertem kolęd

21.12

środa

Próby przed koncertem kolęd

16.00 Koncert kolęd

Po koncercie spotkanie opłatkowe całej szkoły

22.12

czwartek

23.12

piątek

Zimowa przerwa świąteczna od 23 do 31 grudnia 2011

01.01

niedziela

06.01

piątek

Trzech Króli – dzień wolny

21.01

sobota

Dzień Babci

22.01

niedziela

Dzień Dziadka

23.01

poniedziałek

24.01

wtorek

Ostateczne wystawienie ocen semestralnych (także w dzienniku internetowym)

wszyscy nauczyciele

25.01

środa

26.01

czwartek

14.30 – Klasyfikacyjna, plenarna rada pedagogiczna.

K. Poznańska

27.01

piątek

17.00 – Wywiadówka semestralna

K. Poznańska

28.01

sobota

29.01

niedziela

30.01

poniedziałek

Ferie zimowe dla woj. pomorskiego: 30.01 – 12.02

13.02

poniedziałek

14.02

wtorek

Walentynki

15.02

środa

16.02

czwartek

Tłusty czwartek

Konkurs wiedzy o F. Nowowiejskim

17.02

piątek

18.02

sobota

19.02

niedziela

20.02

poniedziałek

21.02

wtorek

Ostatki

Koncert poświęcony pamięci patrona szkoły

22.02

środa

Popielec

28.02

wtorek

11.00 Koncert dla klas I-III

sekcja fortepianu

29.02

środa

10.00 Koncert dla przedszkoli

sekcja fortepianu

21.03

środa

Pierwszy dzień wiosny

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

22.03

czwartek

Próby orkiestry

23.03

piątek

Próby orkiestry

24.03

sobota

25.03

niedziela

Próby orkiestry

26.03

poniedziałek

Próby orkiestry

27.03

wtorek

Próby orkiestry

28.03

środa

Próby orkiestry

29.03

czwartek

Próby orkiestry

rekolekcje – zajęcia zgodnie z planem, wyjście na nauki rekolekcyjne pod opieką nauczycieli

30.03

piątek

Koncert solistów z orkiestrą szkolną

rekolekcje – zajęcia zgodnie z planem, wyjście na nauki rekolekcyjne pod opieką nauczycieli

31.03

sobota

1.04

niedziela

2.04

poniedziałek

3.04

wtorek

Sprawdzian dla klas VI

4.04

środa

KONIEC ZAJĘĆ KL. XII

Posiedzenie komisji egzam. dopuszczającej do egzaminów dyplomowych

17.00 – Wywiadówka dla kl. VI, IX, XII + dyżur dla wszystkich nauczycieli

5.04

czwartek

Wiosenna przerwa świąteczna

6.04

piątek

Wiosenna przerwa świąteczna

7.04

sobota

Wiosenna przerwa świąteczna

8.04

niedziela

Wielkanoc

9.04

poniedziałek

Wielkanoc

10.04

wtorek

Wiosenna przerwa świąteczna

11.04

środa

11.04 –25.04.2011 EGZAMINY DYPLOMOWE

Egzamin dyplomowy z historii muzyki

12.04

czwartek

Egzamin dyplomowy z historii muzyki

13.04

piątek

Egzamin dyplomowy z historii muzyki

14.04

sobota

15.04

niedziela

16.04

poniedziałek

Egzaminy dyplomowe

17.04

wtorek

Egzaminy dyplomowe

18.04

środa

Egzaminy dyplomowe

19.04

czwartek

Egzaminy dyplomowe

20.04

piątek

Egzaminy dyplomowe

21.04

sobota

Egzaminy dyplomowe

22.04

niedziela

Międzynarodowy Dzień Ziemi

23.04

poniedziałek

Egzaminy dyplomowe

24.04

wtorek

Egzaminy dyplomowe

Egzamin gimnazjalny – cz. humanistyczna 9.00 – 13.00

zajęcia zawieszone do godz. 14.30

25.04

środa

Egzaminy dyplomowe

Egzamin gimnazjalny – cz. mat. – przyrod. 9.00 – 13.00

zajęcia zawieszone do godz. 14.30

26.04

czwartek

Egzamin gimnazjalny – język angielski

27.04

piątek

28.04

sobota

29.04

niedziela

30.04

poniedziałek

1.05

wtorek

Międzynarodowe Święto Pracy – dzień wolny

2.05

środa

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

3.05

czwartek

Święto Konstytucji 3 Maja

4.05

piątek

Matura z języka polskiego – poziom podstawowy

dzień wolny

5.05

sobota

6.05

niedziela

7.05

poniedziałek

9.00 Matura z języka polskiego – poziom rozszerzony

14.00 Matura z historii muzyki (dla chętnych)

8.05

wtorek

Matura z matematyki – poziom podstawowy

zajęcia zawieszone do godz. 14.30

9.05

środa

Matura z matematyki – poziom rozszerzony

10.05

czwartek

Matura z języka angielskiego

11.05

piątek

12.05

sobota

13.05

niedziela

14.05

poniedziałek

Lekcje przygotowawcze do egzaminów wstępnych –I kl

15.05

wtorek

Lekcje przygotowawcze do egzaminów wstępnych –I kl

16.05

środa

Lekcje przygotowawcze do egzaminów wstępnych –I kl

17.05

czwartek

PODANIE PROPOZYCJI OCEN I ZAGROŻEŃ

Egzaminy wstępne do klasy I

18.05

piątek

Egzaminy wstępne do klasy I

17.00 – Wywiadówka

19.05

sobota

20,05

niedziela

21.05

poniedziałek

Klasa VI – egzaminy końcowe/wstępne z instrumentów

22.05

wtorek

Egzamin wstępny do II st. z instrumentów – inne szkoły

Egzamin wstępny do II st. – rytmika

23.05

środa

Egzamin wstępny z kształcenia słuchu z innych szkół

24.05

czwartek

PODANIE PROPOZYCJI OCEN I ZAGROŻEŃ

Klasa VI – egzamin wstępny z kształcenia słuchu

25.05

piątek

Posiedzenie komisji rekrutacyjnej

17.00 – Wywiadówka

6.06

środa

Pożegnalny koncert dyplomantów

7.06

czwartek

Boże Ciało

8.06

piątek

9.06

sobota

10.06

niedziela

11.06

poniedziałek

Egzaminy końcowe z instrumentów i rytmiki

12.06

wtorek

Egzaminy końcowe z instrumentów i rytmiki

13.06

środa

Egzaminy końcowe z instrumentów i rytmiki

14.06

czwartek

Egzaminy końcowe z instrumentów i rytmiki

zajęcia zawieszone od godz. 14.35

15.06

piątek

Egzaminy końcowe z instrumentów i rytmiki

16.06

sobota

17.06

niedziela

18.06

poniedziałek

zajęcia zawieszone od godz. 14.35

19.06

wtorek

20.06

środa

21.06

czwartek

22.06

piątek

zajęcia zawieszone od godz. 14.35

OSTATECZNY TERMIN WYSTAWIANIA OCEN

23.06

sobota

24.06

niedziela

25.06

poniedziałek

10.00 Plenarna Rada Pedagogiczna

26.06

wtorek

27.06

środa

Zakończenie roku dla klas VI OSM I st.

28.06

czwartek

Podpisywanie arkuszy, zdawanie dokumentacji szkolnej

29.06

piątek

Zakończenie roku

30.06

sobota

1.07

niedziela