Zastępstwa 12 maja 2011, czwartek

Nb. pp.: E. Bisewska, K. Poznańska (1 i 6 lekcja),

J.Mielniczek (od 3 lekcji)

Kl. Ib lekcja 4 – świetlica

Kl. IIb lekcja 5 – świetlica

Kl. IIIb lekcja 3 – całość – p. H. Serafinowicz

Kl. V lekcja 6 – p. M. Barabasz

Kl. IXb przychodzi na 2 lekcję

Kl. Xa przychodzi na 2 lekcję

zwolniona po lekcji 5

 

Egzaminy wstępne do szkoły

Wkrótce rozpoczną się egzaminy wstępne do  OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku.

Kandydaci do klasy I i II przesłuchiwani będą  w dniach 19 i 20 maja w sali nr 15  od godz. 9.00. Lekcje przygotowawcze dla kandydatów do klasy I i II przeprowadzane będą w dniach 16, 17  i 18 maja o godz. 16.00. Podczas tych spotkań dzieci będą uczyć się piosenki, obowiązującej podczas badania predyspozycji do nauki w naszej szkole oraz oswajać się z typami zadań słuchowych wymaganych podczas egzaminu. Odbędą się również spotkania z psychologiem szkoły. Udział w lekcjach przygotowawczych jest bezpłatny.

Pozostali kandydaci do szkoły zdawać będą egzaminy wstępne z instrumentu dnia 24 maja  oraz z kształcenia słuchu 25 maja.

Egzaminy wstępne do OSM II st. dla naszych uczniów obecnej klasy VI odbywać się będą w dniach: 23 maja – instrument, oraz 26 maja – kształcenie słuchu.

Egzamin wstępny do OSM II st. na wydział rytmiki dla wszystkich kandydatów (kandydaci z innych szkół oraz nasi obecni uczniowie) odbędzie się 24 maja o godz. 13.00 w sali nr 76.

Szczegółowe listy zdających umieszczane będą w zakładce „rekrutacja”.

LISTA UCZNIÓW ZDAJĄCYCH DO OSM I i II st. – 24.05.2011

SEKCJA DĘTA – 24.05.2011 godz.. 10.00

1. Maciej OLESZ klarnet do klasy IV godz. 10.00

2. Jakub KLEMENSIEWICZ klarnet do klasy IX godz. 10.15

3. Natalia TAŃSKA flet do klasy X godz. 10.40

4. Adam SKORCZEWSKI trąbka do klasy X godz. 11.00

5. Piotr JÓŹWIAK perkusja do klasy X godz. 11.20

6. Michał DASZKIEWICZ puzon do kl. VIII godz. 11.40

SEKCJA FORTEPIANU

godz. 8.45 sala nr 9

1. Jan ŻOCHOWSKI fortepian do kl. II

2. Marianna PIASECKA fortepian do kl. III

3. Filip SIERADZKI fortepian do kl. IV

4. Aleksandra DUNIN fortepian do kl. V

5. Wiktoria DETLAFF fortepian do kl. VII

godz. 10.00 sala nr 9

6. Dominika ŁĄCZ fortepian do kl. VII

7. Anna MARCZAK fortepian do kl. VII

8. Natalia SIKORSKA fortepian do kl. VII

godz. 11.00 sala nr 9

9. Dorota MAŃKOWSKA fortepian do kl. VIII

10. Sylwia SZANDRACH fortepian do kl. IX

11. Jennifer SCHROEDER fortepian do kl. X

12. Filip BARANOWSKI organy do kl. X

13. Agnieszka ŻABIŃSKA fortepian do kl. XI

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

SKRZYPCE – sala nr 23

1. Aleksandra Anna DOBRZYŃ do kl. III godz. 10.00

2. Nika SLEPCOWA do kl. III godz. 10.15

3. Aleksandra Sara BUBELLA do kl. VI godz. 10.30

4. Julia BIELAWSKA do kl. VII godz. 10.45

5. Daria Magdalena DOMACHOWSKA do kl. VII godz. 11.00

6. Anna Maria LABUDA do kl. VII godz.11.15

7. Aleksandra PRZYSZCZYPKOWSKA do kl. VII godz. 11.30

8. Maria Anna CUDZIŁŁO do kl. VIII godz.11.45

9. Miriam Anna URBAN do kl. X godz. 12.00

10. Aleksandra ZACHAREWICZ do kl. VIII godz. 12.15

11. Marcin SZYMAŃSKI do kl. II godz. 12.30

GITARY – sala nr 95

1. Witold Henryk DOBRZYŃSKI do kl. V godz. 10.00

2. Julia Jadwiga KIKCIO do kl. X godz.10.15

WIOLONCZELE, KONTRABASY – SALA nr 28

1. Ziemowit KLIMEK kontrabas do kl. X  godz. 10.00