Informacje o kursie

Już za kilka dni rozpocznie się kolejny kurs dla nauczycieli historii muzyki. Cieszy ogromnie fakt, że zapowiedziało się w tym roku więcej niż zwykle osób. Kilku kursantów przyjedzie z osobami towarzyszącymi. Muszę niestety z góry przeprosić wszystkich gości za trudniejsze niż kiedykolwiek warunki organizacyjne. Wiążą się one z rozpoczynającym się w naszej szkole dużym remontem. Aby zdążyć z przetargami i  robotami remontowymi musieliśmy skrócić czas odbywających się w naszej szkole kursów. Dlatego spotkanie nauczycieli historii muzyki nakłada się częściowo na kurs pianistyczny i skrzypcowy. Zajęcia będziemy odbywać w sali kameralnej a w bursie będzie znacznie, znacznie ciaśniej.  Być może nie będziemy mogli, tak jak do tej pory bywało, wybierać pokoi czy spełnić wszystkich Państwa życzeń dotyczących zakwaterowania. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość.

Rada pedagogiczna

Rada pedagogiczna podsumowująca rok szkolny 2009/2010 odbędzie się w piątek 25 czerwca 2010 r. o godz. 12.00 Dzienniki lekcyjne nauczycieli instrumentalistów oraz z sekcji teorii muzyki prosimy składać do pokoju nr 1 w korytarzu pianistycznym.

Zakończenie roku

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca 2010 r. o godz. 9.00 na sali koncertowej szkoły. Poprzedzona zostanie Mszą Świętą odprawioną w kościele św. Jakuba o godz. 8.00. Zakończenie roku szkolnego dla klas szóstych odbędzie się 23 czerwca 2010 r. o godz. 17.00