Internat

21 lutego 2017 ~ Ewa BisewskaMożliwość komentowania Podsumowanie akcji charytatywnej internatu została wyłączona

Podsumowanie akcji charytatywnej internatu

Dnia 16 lutego 2017r. została zakończona akcja charytatywna pt.: „Bombka dla hospicjum”, którą zwieńczyliśmy koncertem w wykonaniu młodzieży z internatu dla podopiecznych Gdańskiego Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. Podczas występu przekazaliśmy kwotę 770 zł,  pozyskaną ze sprzedaży bombek.
Mieszkańcy internatu i uczniowie OSM uczestniczyli również w drugiej akcji charytatywnej pt.: „Góra grosza”. Udało się zebrać kwotę 89,27 zł o wadze 4,25 kg, którą przekazaliśmy organizatorom – Towarzystwu „Nasz Dom”.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się do tych akcji, za każdy grosz i okazane serce.

Agata Banasik i Lucyna Kimmel

Czytaj dalej

22 stycznia 2016 ~ Ewa BisewskaMożliwość komentowania Akcja charytatywna wychowanków internatu została wyłączona

Akcja charytatywna wychowanków internatu

Dnia 21 stycznia 2016r. w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza odbył się koncert kolęd w wykonaniu wychowanków Internatu OSM. Był on uwieńczeniem akcji charytatywnej  „Bombka dla Hospicjum”.
Uzyskane ze sprzedaży bombek pieniądze w kwocie 900,00 zł zostały przekazane na potrzeby podopiecznych Hospicjum.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.
Agata Banasik, Lucyna Kimmel
 

Czytaj dalej

15 października 2015 ~ Ewa BisewskaMożliwość komentowania Zmiana zasad funkcjonowania stołówki w internacie została wyłączona

Zmiana zasad funkcjonowania stołówki w internacie

Szanowni Rodzice,

Od listopada bieżącego roku z powodu przeciążenia kuchni ponad dopuszczalne normy, zmuszeni jesteśmy wycofać wydawanie obiadów w internacie uczniom klas IV-VI. Zbyt duża liczba dzieci stała się niemożliwa do obsłużenia, zarówno od strony zaplecza sprzętowego, jak i fizycznych możliwości pracowników.

Zapraszamy do korzystania z oferty Bistro Fermata, zarówno w formie abonamentu, jak i kupowania poszczególnych posiłków.

Czytaj dalej

21 marca 2015 ~ Aleksandra WildeMożliwość komentowania Nasz Dzień Otwarty w Internecie została wyłączona

Nasz Dzień Otwarty w Internecie

W piątek 20-go marca br. w trakcie Dnia Otwartego Szkoły odbyło się dużo koncertów, występów, lekcji otwartych, konsultacji  i symulacji egzaminów wstępnych. Odwiedziło nas wielu gości którzy, mamy nadzieję, wrócą do nas podczas majowych egzaminów wstępnych jako kandydaci do szkoły. W organizację tego święta włączyła się cała szkolna społeczność – uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły i internatu. Gratulujemy pięknych występów i serdecznie dziękujemy wszystkim za  zaangażowanie i serce.

Krótką migawkę z tegorocznego Dnia Otwartego można obejrzeć na stronie Pomorska TV:

http://pomorska.tv/informacje/materialy/nauka-i-szkolnictwo/ksztalcenie-muzyczne-od-najmlodszych-lat

 

Czytaj dalej