Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

23 marca 2018 ~ Lucyna WęglarzMożliwość komentowania III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, Gdańsk 23-24.03.2018 r. została wyłączona

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, Gdańsk 23-24.03.2018 r.

Wyniki konkursowe w dniu 23.03.2018r.

 

 

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy Harmonogram ogólny Altówki

 

UWAGA Zmiana Regulaminu!

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, Gdańsk 23-24.03.2018 REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIOWA 1

KARTA-ZGŁOSZENIOWA-KONKURSU

Czytaj dalej

08 marca 2016 ~ Aleksandra WildeMożliwość komentowania Warsztaty kontrabasowe została wyłączona

Warsztaty kontrabasowe

Zdjecie warsztaty

Eric Hansen prof. z Brigham Young University Utah

Mistrzowskie Kursy Kontrabasowe

odbędą się w dn. 19.03.2016r godz. 15:00- 18:00

w sali kameralnej

Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. 

im. F. Nowowiejskiego ul. Gnilna 3 w Gdańsku

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Czytaj dalej

26 listopada 2015 ~ Aleksandra WildeMożliwość komentowania Regulamin II Ogólnopolskiego Konkursu Altówkowo-Kontrabasowego 18-20 marca 2016 r. została wyłączona

Regulamin II Ogólnopolskiego Konkursu Altówkowo-Kontrabasowego 18-20 marca 2016 r.

Informujemy, że przedłużony został termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 21 lutego br.

II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, Gdańsk 18-20.03.2016 REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIOWA

Czytaj dalej

12 marca 2014 ~ Błażej MaliszewskiMożliwość komentowania I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy 14-16 marca 2014 r. została wyłączona

I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy 14-16 marca 2014 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

Gdańsk 14-16 marca 2014 r.

LAUREACI

ALTÓWKI

GRUPA I

 

I nagroda
Dominika Oleszczuk kl. I

uczennica Błażeja Maliszewskiego
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

II nagroda
Amelia Krzyżanowska kl. III

uczennica Izabeli Joniec
OSM I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

 

III nagroda
Małgorzata Szurpicka kl. III
uczennica Błażeja Maliszewskiego
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

 

GRUPA II

 

I nagroda
Olaf Szymański kl. V

uczennica Urszuli Pikusy
ZSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

 

 II nagroda
Joanna Ciwińska kl. IV

uczennica Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

 

III nagroda
Anna Mendelewska kl. IV

uczennica Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

 

 

GRUPA III

I nagroda
Karolina Pawul kl. III

uczennica Marcelego Szczerka
ZPOSM I i II st. nr 3 w Warszawie

 

II nagroda
Patryk Purzycki kl. III

uczeń Błażeja Maliszewskiego
ZPSM im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu

 

III nagroda ex aequo
Karolina Pałetko kl. III

uczennica Małgorzaty Gizy-Piątek
POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie

III nagroda ex aequo
Zuzanna Czaplińska kl. I

uczennica Emilii Pawlenki
SM I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku

 

GRUPA IV

I nagroda
Weronika Grenda kl. IV

uczennica Bogumiły Gniewowskiej
POSM im. M. Karłowicza w Poznaniu

II nagroda ex aequo
Natalia Gidlewska kl. VI

uczennica Alfreda Dahlena
PSM im. J. Elsnera w Warszawie

II nagroda ex aequo
Marcin Marchewka kl. VI

uczeń Marcelego Szczerka
ZPSM nr 4 w Warszawie

III nagroda ex aequo
Ewa Drogosz kl. V

uczennica Tomasza Ptaka
ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie

III nagroda ex aequo
Julia Pałęcka kl. IV

uczennica Piotra Reicherta
OSM im. Z. Brzewskiego w Warszawie

III nagroda ex aequo
Julia Daria Wojtaszek kl. IV

uczennica Łukasza Kierończyka i Jana Romanowskiego
OSM II st. im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu

 

 

KONTRABASY

GRUPA I

 

I nagroda
Aleksander Zgórzak kl. I

uczeń Adama Kotuli
PSM nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

II nagroda ex aequo
Antoni Grzegorowski kl. V

uczeń Andrzeja Wyrwickiego
ZSM im. Cz. Niemena we Włocławku

 

II nagroda ex aequo
Julian Szarat kl. I

uczeń Macieja Niedźwiedzia
PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

III nagroda ex aequo
Kacper Woroszyło kl. IV

uczeń Leszka Sokołowskiego
ZSM im. I. J. Paderewskiego w Białymstoku

 

III nagroda ex aequo
Patryk Wrosz kl. VI

uczeń Beaty Leszczyńskiej
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

III nagroda ex aequo
Dominik Nowicki kl. I

uczeń Pauliny Rosłaniec
PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Poznaniu

III nagroda ex aequo
Weronika Adamska kl. IV

uczennica Ryszarda Kuska
PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Mielcu

Wyróżnienia:

 

Stanisław Chyliński kl. I
uczeń Beaty Leszczyńskiej
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Michał Macudziński kl. II
uczeń Krystyny Bosiackiej
PSM I st. w Pyrzycach

Hanna Chłodnicka kl. I
uczennica Pauliny Rosłaniec
PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Poznaniu

Bernadetta Łachut kl. IV
uczczennica Ryszarda Kuska
PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Mielcu

Michał Kozin kl. I
uczeń Adama Kotuli
PSM nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

GRUPA II

I miejsce – nie przyznano


II miejsce ex aequo
Zuzanna Garbacz kl. I

uczennica Grzegorza Wieczorka
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

II miejsce ex aequo
Konrad Sosiński kl. VI

uczeń Ryszarda Kuska
PSM I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

III miejsce ex aequo
Karol Janowski kl. I

uczeń Jadwigi Moskal
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

III miejsce ex aequo
Albert Śliwiński kl. III

uczeń Kazimierza Jendrysiaka
PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie

 

Wyróżnienia:

 

Szymon Pokrzycki kl. III
uczeń Joanny Markiewicz
POSM im. M. Karłowicza w Poznaniu

Julia Sienicka kl. II
uczennica Leszka Sokołowskiego
OSM II st. im. W. Lutosławskiego w Białymstoku

Agnieszka Detko kl. III
uczennica Adama Kotuli
PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie

 

 

GRUPA III

 

I nagroda
Mateusz Szewczyk kl. V

uczeń Łukasza Bebłota
POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

 

II nagroda
Maciej Dobrzański kl. V

uczeń Ireneusza Winiarskiego
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

III nagroda
Bogusz Tworek kl. V

uczeń Adama Kotula
PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie

 

Wyróżnienia:

 

Patrycja Pawełczyk kl. VI
uczennica Krzysztofa Korzenia
OSM I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu

 

Justyna Stripling kl. VI
uczennica Tadeusza Korpala
PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Agata Zielińska kl. VI
uczennica Beaty Leszczyńskiej
ZPSM im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu

 

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE:

 

 Nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu w grupie ALTÓWEK

Dominika Oleszczuk kl. I
uczennica Błażeja Maliszewskiego
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

Nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu w grupie KONTRABASÓW

 

Stanisław Chyliński kl. I
uczeń Beaty Leszczyńskiej
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

Dyplomy za wyróżniający się akompaniament (w kolejności alfabetycznej):

 

Justyna Stećko-Grzegorzewska

Ewa Ossowska

Paweł Poterewicz

Antoni Brożek

Anna Sokołowska

Franciszek Jasionowski

 WERSJA DO DRUKU

LAUREACI I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ALTÓWKOWEGO I KONTRABASOWEGO GDAŃSK 14-16.03.2014

SKŁAD KOMISJI:

ALTÓWKI

prof. Stefan Kamasa – przewodniczący
prof. Irena Albrecht
prof. Marek Marczyk

 KONTRABASY

prof. AM dr hab. Waldemar Tamowski – przewodniczący
dr hab. Joanna Krempeć – Kaczor
mgr Bogdan Furtok

SPONSORZY

Regulamin: REGULAMIN !!! NOWE KONTO !!! I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku 15-16.03.2014

Karta Zgłoszenia: KARTA ZGŁOSZENIOWA I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku 15-16 marca 2014

Czytaj dalej

16 stycznia 2014 ~ Błażej MaliszewskiMożliwość komentowania Zmiana Konta I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy została wyłączona

Zmiana Konta I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

!!! UWAGA ZMIANA KONTA !!!

Wpisowe w wysokości 70 zł należy przesłać na konto:

Stowarzyszenie Przyjaciół Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku

z dopiskiem:

Konkurs Altówkowy
lub
Konkurs Kontrabasowy

nr konta: 38 2030 0045 1110 0000 0306 1420

Czytaj dalej