Spotkanie – próba do II etapu Konkursu Lubię Poezję!

Drodzy Laureaci etapu szkolnego Konkursu Lubię Poezję!:

Turniej recytatorski
Kl. I – III:
GABI ŻELEŹNIK, URSZULA TROCHOWSKA
Kl. IV – VI:
IGNACY BIAŁAS, AMADEUSZ MAZUR
Kl. VII – IX:
ZOFIA PIECZYŃSKA

Turniej poezji śpiewanej
Kl. IV – VI:
MARTYNA BAJERSKA, MAGDALENA NOWICKA

Spotkanie – próba do eliminacji rejonowych konkursu odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia br. na długiej przerwie 10.35-10.55 w sali nr 66. 

Obecność obowiązkowa!

Szkolna Komisja Konkursowa

Jan Walczak, uczeń klasy IX, Finalistą trzech Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: Geografii, Biologii i Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów

Z wielką satysfakcją informujemy o odniesionych przez Jana Walczaka, ucznia klasy IX, sukcesach w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych, kolejno, według dat eliminacji wojewódzkich: Geografii, Biologii i Języka Polskiego, których to, po dzielnej rywalizacji – Uczeń zdobył tytuły Finalisty.
Serdecznie gratulujemy Janowi i życzymy dalszych osiągnięć oraz wytrwałości w rozwijaniu geograficzno-przyrodniczo-humanistycznego talentu! To niesamowite!
Beata Olkiewicz, Maria Barabasz i Hanna Bembenek-Cisak

Konkurs z fizyki dla uczniów gimnazjów

Z przyjemnością informuję, że do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki dla Uczniów Gimnazjów zakwalifikował się Wiktor Grzywacz z kl. VII.  Serdecznie gratuluję i jednocześnie przypominam, że ostatni etap konkursu odbędzie się 9.03.2016 r. (środa) o godz.12 – w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni, Plac św. Andrzeja 2.                                                                                                                                                                                                                            Wanda Delong-Makowska

Konkurs matematyczny Kangur

Kangur startuje w dniu 19 marca o godzinie 8.45.

Przydział sal jest następujący:

sala 46 – uczestnicy z klas II i IIIa pod opieką pani Anny Szwedowskiej

sala 44 – uczestnicy z klasy IIIb pod opieką pani Marty Watkowskiej

sala 64 – uczestnicy z obu klas IV oraz Va pod opieką pani Manueli Kropisz

sala 69 – uczestnicy z obu klas VI oraz Vb, VII, VIII i IX pod opieką pani Ewy Bisewskiej

Wszystkim konkursowiczom życzmy powodzenia!

Konkursy kuratoryjne z zakresu przedmiotów przyrodniczych

Z przyjemnością informujemy, że do finałowego etapu konkursów kuratoryjnych dla szkół podstawowych i gimnazjów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

konkurs matematyczny dla szkół podstawowych: Wiktor Grzywacz

konkurs geograficzny dla gimnazjów: Jan Olesz, Jan Walczak

konkurs biologiczny dla gimnazjów: Filip Chłopecki i Michalina Gryzio

konkurs fizyczny dla gimnazjów: Jakub Kwiatkowski i Patryk Morgaś

konkurs matematyczny dla gimnazjów: Jakub Kwiatkowski

Poza konkursami kuratoryjnymi do finału Ligi Matematycznej zakwalifikowali się Wiktor Grzywacz i Tomasz Kowara.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Uczniowie:

1) Jan Walczak – kl.VIII

2) Jan Olesz – kl.IX

zakwalifikowali się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, który odbędzie się we wtorek 10 marca 2015 r. 

 

                                                                                                                         Beata Olkiewicz

Wyniki Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY 2014”

1. Piotr Raczek z kl. IIb – wyróżnienie;

2. Ignacy Białas z kl. IIb – wyróżnienie;

3. Hanna Pozorska z kl. IVb – wyróżnienie;

4. Izabella Konicer z kl. IV a – wyróżnienie;

5. Wiktor Grzywacz z kl. Vb – bardzo dobry wynik;

6. Franciszek Rusek z kl. Vb – wyróżnienie;

7. Nika Siepcowa z kl. Va – wyróżnienie;

8. Filip Kliczewski z kl. VI a – wyróżnienie;

9. Natalia Potrykus z kl. VII – bardzo dobry wynik;

10. Jakub Kwiatkowski z kl. VIII – wyróżnienie;

11. Piotr Pawlak z kl. Xa – laureat

 
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!  Uczniom nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Katarzyna Żebrowska

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2013/2014 rok

Oto lista uczniów biorących udział w ostatnich etapach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

1. Uczeń klasy IX  Szymon Szarowski – zakwalifikował się do III etapu Konkursów:  Język Polski, Historia i Biologia.

2. Uczeń klasy VIa  Filip Kliczewski zakwalifikował się do III etapu Konkursu z Matematyki.

3. Uczniowie Stefan Gosiewski (kl.IX) i Tymoteusz Urbanowicz (kl.VIII) zakwalifikowali się do III etapu Konkursu  z Języka Angielskiego.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagroda rzeczowa oraz bardzo dobre i dobre wyniki w Konkursie Alfik Matematyczny 2013

Nagroda rzeczowa w Konkursie Alfik Matematyczny została przyznana uczniowi z klasy Xa

 

Piotrowi Pawlakowi

za zajęcie 1 miejsca w kraju

 

Bardzo dobre i dobre wyniki otrzymali uczniowie:

1. Marcin Kwiatkowski z klasy II SP – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku, zajęcie 14 miejsca w województwie w swojej kategorii wiekowej;

 

2. Wiktor Grzywacz z klasy Vb SP – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku, zajęcie 36 miejsca w województwie w swojej kategorii wiekowej;

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Żebrowska