SUKCESY SEKCJA DĘTA

Uczeń klasy VI Tymoteusz Wesołowski z klasy klarnetu Pani Barbary Pappelbaum – Kruczkowskiej  otrzymał  wyróżnienie w grupie II  w X Zachodniopomorskim Festiwalu  Klarnetowym o zasięgu ogólnopolskim w Szczecinie ( 6-9 kwietnia 2022 r.). Uczniowi akompaniowała Pani Adrianna Paliwoda- Klajna.

II GDAŃSKI KONKURS FLETOWY – 4 kwietnia 2022r.

Uczennica klasy XI  Marta Ossowska  otrzymała I nagrodę, uczeń kl. X Michał Szczutowski otrzymał wyróżnienie. Dyplomy Konkursu otrzymali również nauczyciele: Pani Małgorzata Dubrowińska – Egielman za wyróżniające przygotowanie uczniów i Pani Monika Kułakowska za wyróżniający  akompaniament.

1 kwietnia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki XIII-go Międzynarodowego Konkursu w Belgradzie (edycja wiosenna)  na którym uczniowie klasy trąbki i sakshornu Pana Roberta Brackiego oraz Pana Wojciecha Hewelt otrzymali  następujące nagrody:

Stanisław Nowicki  kl. II- II miejsce 

Antoni Prystasz kl. II – II miejsce 

Ignacy Kapica  kl. VII – I miejsce 

Michał Bajerski  kl. VIII – II miejsce

Igor Ropela kl. XI – II miejsce

Aleksandra Wilczyńska-  sakshorn- kl. X-  I miejsce  

Uczniom akompaniowała Pani Adrianna Paliwoda- Klajna.

Serdecznie Gratulujemy

SUKCESY SEKCJA DĘTA

Uczeń klasy VI Wiktor Sinkiewicz z klasy perkusji Pana Piotra Sutta został laureatem III nagrody XIII Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu. Uczniowi akompaniował Pan Włodzimierz Wiesztord.

Uczennica klasy X Alicja Bijok z klasy fletu Pani Magdaleny Sawickiej zdobyła II Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym LONDON CLASSICAL (21.02.2022r.) Uczennicy akompaniowała pani Monika Kułakowska.

Uczeń klasy VII  Ignacy Kapica z klasy trąbki  Pana Wojciecha Hewelt otrzymał I nagrodę na  Międzynarodowym Konkursie Muzycznym IMKA – Sarajewo (15.02.2022r.) Uczniowi akompaniowała Pani Adrianna Paliwoda- Klajna.

Serdecznie Gratulujemy!

Sukces Fagotu

Uczennica klasy XI Adrianna Dwojakowska  z klasy Fagotu Pana Tomasza Wesołowskiego zdobyła brąz ( III miejsce)  w  6 Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym  Wadowice 2022.

Konkurs odbył się w dniach 14-16 stycznia 2022r. w PSM I i II st. w Wadowicach.

Dyplom za wyróżniający się akompaniament otrzymała Pani  Adrianna Paliwoda- Klajna.

Serdecznie Gratulujemy

SUKCESY SEKCJA DĘTA

Sukcesy Oboistek

Uczennica klasy IX  Barbara Wieczorek  zdobyła I MIEJSCE oraz Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie etiudy, uczennica kl. X Agata Tarnawska – wyróżnienie II st.   na V SPOTKANIU OBOISTÓW – Gdynia 2021( 26 listopada 2021r.)

Sukcesy Flecistek

Uczennica klasy XI  MARTA OSSOWSKA  zdobyła II miejsce na XIII Polskim Festiwalu Fletowym, który odbył się w Sieradzu w dn. 7-11.XI.2021. Dyplomy Konkursu otrzymali również nauczyciele: Pani Małgorzata Dubrowińska – Egielman – za wyróżniające przygotowanie uczennicy i Pani Monika Kułakowska za wyróżniający  akompaniament.

Uczennica klasy X Alicja Bijok z klasy fletu Pani Magdaleny Sawickiej zdobyła I Nagrodę na  4 International Moscow Music Competition- Moskwa 2021.

Serdecznie Gratulujemy

Sukcesy Flecistek

Uczennice z klasy fletu pani Magdaleny Sawickiej  zdobyły nagrody w letnich konkursach on-line w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych:

II International Online Instrumental Performance Competition – Toronto 2021(15.07.2021)

Emilia Toboła kl.2 – II miejsce (akompaniament –  mgr Patrycjusz Lorek)

Maria Niemiec kl.3a – III miejsce  (akompaniament – mgr Patrycjusz Lorek)

Alicja Bijok kl.10 – Wyróżnienie (akompaniament – mgr Monika Kułakowska)

MEDICI International Music Competition (15.08.2021)

Alicja Bijok kl.10 – II miejsce  (akompaniament – mgr Monika Kułakowska)

Serdecznie Gratulujemy!

Sukces Trębaczy

21czerwca 2021 r. zostały ogłoszone wyniki 6 Międzynarodowego Konkursu trąbkowego „Mały trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego –(edycja via net 2021).Nagrody konkursu otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły :

Antoni Prystasz z kl. I awyróżnienie w gr. I – (ucz. pana Roberta Brackiego)

Stanisław Nowicki z kl. I awyróżnienie w gr. I – (ucz. pana Roberta Brackiego)

Maksymilian Baliński z kl. III awyróżnienie w gr. I – (ucz. pana Roberta Brackiego)

Ignacy Kapica z kl. VI b – III miejsce w gr. II – (ucz. pana Wojciecha Hewelt )

Michał Bajerski z kl. VII b – wyróżnienie w gr. III – (ucz. pana Wojciecha Hewelt )

Uczeń klasy VI b Tomasz Hyndle z klasy trąbki pana Kamila Kruczkowskiego został laureatem I miejsca XII-go Międzynarodowego Konkursu w Belgradzie ( edycja letnia)

Uczniom akompaniowała pani Adrianna Paliwoda- Klajna.

GRATULUJEMY

Sukcesy Oboistki

Uczennica klasy VIII Barbara Wieczorek  zdobyła II nagrodę na I Nice International Music Competition (Nicea, kwiecień 2021), I nagrodę na IV Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Wadowicach (maj 2021) oraz II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2021 (Kraków, maj 2021).

Serdecznie gratulujemy

Sukcesy Flecistek

20 czerwca 2021 r. zostały ogłoszone wyniki XII-go Międzynarodowego Konkursu w Belgradzie (edycja letnia)  na którym uczennice klasy fletu pani Magdaleny Sawickiej zdobyły  następujące nagrody:

Emilia Toboła kl.1 – I miejsce (akompaniament – Patrycjusz Lorek)

Maria Niemiec kl.2a – I miejsce  (akompaniament – Patrycjusz Lorek)

Marta Krakowiak kl.8a – II miejsce  (akompaniament – Patrycjusz Lorek)

Alicja Bijok kl. 9a – I miejsce  (akompaniament – Monika Kułakowska)

Marta Ossowska z klasy fletu pani Małgorzaty Dubrowińskiej-Egielman otrzymała I nagrodę na  Międzynarodowym Konkursie Muzycznym IMKA – Sarajewo (1.05.2021r.). Uczennicy akompaniowała pani Monika Kułakowska.

Serdecznie Gratulujemy

Sukces Tubisty

Uczeń kl. VIa Piotr Snarski  został laureatem III miejsca w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego w Lublinie – 10 czerwca 2021 r. Dyplomy Konkursu otrzymali również nauczyciele:  pan Łukasz Gruba – za wyróżniające przygotowanie ucznia  oraz pani Adrianna Paliwoda- Klajna za wyróżniający  akompaniament.


Serdeczne Gratulacje