Zastępstwa

26 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 27 marca 2015, piątek

Nb. pp. H. Bembenek, D. Biegaj, K. Kamińska (1-3), H. Pilichowska, E. Włodarczyk 

IIIb                 przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

                         lekcje 3,4,5 – p. A. Szwedowska

IVa                 lekcja 2 – p. E. Bisewska

Va                  dziewczęta przychodzą na 4 godzinę lekcyjną

                      lekcja 3 – świetlica

                         lekcja 6 – czytelnia 

Vb                  zwolniona po lekcji 7

VIa                 grupa p. Biegaj przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

VIb                 przychodzi na 2 godzinę lekcyjną – całość – p. J. Suchorzewska

                         lekcja 3 – czytelnia

VIII                 przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                         lekcja 4 – czytelnia

IX                   lekcja 5 – grupa p. Biegaj – p. W. Lauer

                      zwolniona po lekcji 6

X                    lekcja 5 – czytelnia

XIa                 lekcja 3 – całość – p. H. Lauer

XII                  lekcja 6 – grupa p. Biegaj – p. W. Lauer

Czytaj dalej

25 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 26 marca 2015, czwartek

Nb. pp.: M. Barabasz, A. Bradtke, E. Muzioł (od lekcji 2), J.Kłosowski (od lekcji 2), H. Pilichowska 

IIIb          lekcja 1 – p. M. Watkowska

                 lekcja 2 – świetlica

                 lekcja 3 – p. E. Migryt

Va           lekcja 5,6 – p. R. Pujanek

Vb           lekcja 5 – całość -p. D. Biegaj

VIa          grupa p. Muzioł zwolniona po lekcji 5

VIb          lekcja 3 – całość – p. J. Suchorzewska

                 lekcja 4 – świetlica

VII          lekcja 2 – grupa p. A. Bradtke – p. W. Lauer

                 lekcje 3,4 – całość – p. J. Mielniczek

                 klasa zwolniona po lekcji 6

VIII         lekcja 4 -grupa p. Bradtke – p. D. Polewska

IX           lekcja 5 – p. K. Poznańska – historia! 

X             lekcja 6 – grupa p. Bradtke – p. D. Biegaj

XIb          lekcja 3 – czytelnia

Czytaj dalej

24 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 25 marca 2015, środa

Nb. pp. H. Pilichowska, J. Jadczak-Wodzinowska (1-4) 

IIIb          lekcja 1 – p. M. Watkowska

                 lekcja 2 – świetlica

                 lekcja 3 – p. A. Muzolf

XIa.b       grupa p. J. Jadczak przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

XII          lekcja 3,4 – całość – p. J. Mielniczek

Czytaj dalej

23 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 24 marca 2015, wtorek

Nb.: pp. J. Mielniczek, H. Pilichowska, M. Barabasz, E. Bisewska, A. Bradtke, E. Muzioł (2-6 lekcja), K. Żebrowska (lekcje 2-4) 

Ib            grupa p. Mielniczek zwolniona po lekcji 5

IIIb          lekcje 1-3 – p. E. Migryt

                 lekcja 4- p. A. Szwedowska

                 lekcja 5 – p. M. Watkowska

Va           lekcja 4 – całość – p. J. Suchorzewska

                 lekcja 5 – p. M. Kropisz

Vb           lekcja 2 – p. K. Kamińska

                 lekcja 4 – całość – p. A. Ziółkowska

                 lekcja 5 – całość – p. J. Suchorzewska

                 lekcja 6 – p. D. Polewska

VIb          lekcja 2 – p. M. Kropisz

                 lekcja 3 – p. K. Kamińska

                 lekcja 6 – całość – p. A. Ziółkowska

VII          lekcja 6 – grupa p. Bradtke – p. H. Lauer

X             lekcja 2 – grupa p. A. Bradtke – p. J. Brach

                 lekcja 3 – całość – p. R. Pujanek

XIa,b       lekcja 2 – całość – p. K. Żebrowska

XII          lekcja 3 – całość – p. J. Jadczak

                 lekcja 4 – całość – p. J. Szostakiewicz

                 lekcja 7 – całość – p. J. Jadczak

 

Czytaj dalej

22 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 23 marca 2015, poniedziałek

Nb. p. H. Pilichowska 

E. Bisewska (tylko lekcja 1 i 3)

IIIb         lekcja 2- p. E. Migryt

                 lekcje 3-4 – p. A. Muzolf       

Vb           przychodzi na 2 lekcję

                 lekcja 3 – p. M. Werdon

Czytaj dalej

19 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 20 marca 2015, piątek

Nb. pp. M. Barabasz, D. Biegaj, E. Bisewska, K. Kamińska, E. Migryt, H. Pilichowska, K. Poznańska, A. Wilde, K. Żebrowska

 Ia                 przychodzi na lekcję 2

Ia i IIIb        lekcje 4-5 – opieka p. A. Szwedowska/świetlica

IVb               lekcja 4 – p. M. Kropisz

Va                lekcja 5 – p. D. Spłocharska – plastyka

                    klasa zwolniona po lekcji 6

Vb                klasa zwolniona po zakończeniu Dnia Otwartego             

 VIb               prowadzi kawiarenkę w ramach Dnia Otwartego

VII               klasa zwolniona  z planowych zajęć lekcyjnych, uczestniczy w koncertach Dnia Otwartego

IX                lekcja 5 – całość – p. W. Lauer

 XII               zwolniona po lekcji 6 

Klasy I – VI uczestniczą w koncercie w ramach Dnia Otwartego Szkoły w godzinach 9.00 – 11.00. 

Klasy IVa oraz VIII- XII uczestniczą w koncercie w ramach Dnia Otwartego Szkoły w godzinach 11.30-14.00.

 

Czytaj dalej

18 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 19 marca 2015, czwartek

Nb. pp. M. Barabasz, A. Bradtke, H. Lauer, J. Mielniczek, H. Pilichowska 

Ia                 lekcja 5 – grupa p. Mielniczek – świetlica

Ib                 grupa p. Mielniczek przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

IIIb              przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                    lekcje 2,3 – uczniowie piszący Kangura – p. M. Watkowska, pozostali – świetlica

Va                lekcja 6 – p. J. Kłosowski

Vb                lekcja 5 – całość – p. D. Biegaj

VIb               lekcja 2 – czytelnia

                    lekcja 3 – całość – p. J. Suchorzewska

                    lekcja 4 – świetlica

VII               lekcja 1 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

                    lekcja 2 – całość – p. W. Lauer

                    lekcje 4,5 – całość – p. E. Muzioł

VIII              lekcja 4 – całość – p. D. Polewska

                    lekcja 6 – całość – p. H. Serafinowicz

X                 lekcja 6 – grupa p. A. Bradtke – p. J. Brach

 

Czytaj dalej

17 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 18 marca 2015, środa

Nb. pp.: H. Lauer, J. Mielniczek, H. Pilichowska 

IIIb          lekcja 1 – p. M. Watkowska

                 lekcja 2 – świetlica

                 lekcja 3 – p. A. Muzolf

VII          grupa p. Mielniczek zwolniona po lekcji 6

VIII         lekcja 5 – całość p. H. Serafinowicz

IX           lekcja 3 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

                 lekcja 6 – całość – p. H. Serafinowicz

X             lekcja 4 – całość – p. W. Lauer

XIa          lekcja 5 – całość – p. D. Biegaj

XII          lekcja 2 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

Czytaj dalej

16 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 17 marca 2015, wtorek

Nb. pp.: M. Barabasz, J. Brach, A Bradtke, H. Lauer, J. Mielniczek, H. Pilichowska 

Ib            grupa p. J. Mielniczek zwolniona po lekcji 5

IIIb          lekcje 1- 3 – p. E. Migryt

                 lekcja 4 – p. A. Szwedowska

                 lekcja 5 – p. M. Watkowska

IVb          przychodzi na 2 lekcję

Va           lekcja 4 – całość – p. J. Mitros-Suchorzewska

               lekcja 5 – p. B. Olkiewicz

Vb           grupa p. Bradtke przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                 lekcja 5 – całość – p. J. Mitros-Suchorzewska

               lekcja 6 – p. E. Bisewska

VIa          lekcja 2 – świetlica

                 lekcja 3 – całość – p. J. Mitros-Suchorzewska

VIb          lekcja 2 – całość – p. H. Brodnicka – Serafinowicz

                 lekcja 3 – świetlica

VII          lekcja 5 – całość – p. D. Biegaj

                 lekcja 6 – całość – p. W. Lauer

                 klasa zwolniona po lekcji 7

VIII         lekcja 7 – całość – p. D. Polewska

IX           lekcja 4 – grupa p. J. Brach – p. D. Biegaj

X             lekcja 2 – grupa p. J. Brach – p. W. Lauer

                                  grupa p. A. Bradtke – p. D. Biegaj

XIa          lekcja 7 – grupa p. J. Brach – p. W. Lauer

XIb          lekcja 3 – całość – p. W. Lauer

                 lekcja 6 – całość – p. D. Biegaj

XII          lekcje 3,7 – całość – p. J. Jadczak

Czytaj dalej

15 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 16 marca 2015, poniedziałek

Nb. pp. M. Barabasz, M. Kropisz, J. Mielniczek, H. Pilichowska 

Ia            grupa p. Mielniczek przychodzi na 2 godzinę lekcyjną 

IIIb          lekcje 2-4 – p. A. Muzolf

IVa          zwolniona po lekcji 6 

IVb          przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                 lekcja 3 – świetlica

                 lekcja 6 – j. polski

                 klasa zwolniona po 6 godzinie lekcyjnej

Vb           lekcja 4 – świetlica

VIa          lekcja 3 – j. polski

                 lekcje 4,5 – próbny sprawdzian

 VIb          lekcja 3 – świetlica

                 lekcje 4,5 – próbny sprawdzian – E. Bisewska

                 klasa zwolniona po lekcji 6

VII          grupa p. J. Mielniczek przychodzi na 3 lekcję

                 klasa zwolniona po lekcji 6

VIII         lekcja 6 – całość – p. H. Serafinowicz

IX           lekcja 2 – czytelnia

                 lekcja 5 – całość – p. H. Serafinowicz

XII          lekcja 4 – całość – p. J. Jadczak

Czytaj dalej

12 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 13 marca 2015, piątek

Nb.pp.: M. Barabasz, M. Kropisz, H. Lauer, H. Pilichowska, H. Bembenek-Cisak (lekcje 6-8)  

IIIb              przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

                    lekcje 3-5 – p. A. Szwedowska

IVa               przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

IVb               przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

                    lekcja 4 – p. E. Bisewska

Va                lekcja 5 – świetlica

                    lekcja 6 – p. R. Pujanek

Vb                chłopcy zwolnieni po lekcji 6, dziewczęta czekają w świetlicy na ZTR

VIb               lekcja 4 – p. D. Biegaj

VII               lekcja 2 – p. H. Bembenek

VIII              dziewczęta zwolnione po lekcji 5, chłopcy czekają w czytelni na wf

IX                lekcja 5 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

                    klasa zwolniona po lekcji 6

X                 lekcja 4 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

                    klasa zwolniona po lekcji 7 (poza uczestnikami modułu p. G.Trybułowskiej)

XIa               lekcja 3 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

XII               lekcja 6 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

Czytaj dalej

11 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 12 marca 2015, czwartek

Nb.pp.: H. Lauer, E. Muzioł, H. Pilichowska 

IIIb              lekcja 1 – p. M. Watkowska

                    lekcja 2 – świetlica

                    lekcja 3 – p. E. Migryt

IVa               lekcja 5 – całość – p. R. Pujanek

                    klasa zwolniona po lekcji 7

IVb               lekcja 6 – całość – p. R. Pujanek

VIa               zwolniona po lekcji 6

VII               lekcja 1,2 – grupy p. H. Lauer – p. W. Lauer

                    lekcje 3,4 – całość – p. J. Mielniczek

VIII              lekcja 4 – grupa p. H. Lauer – p. A. Bradtke

X                 przychodzi na 2 lekcję 

Czytaj dalej

10 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 11 marca 2015, środa

Nb. pp. E. Muzioł, H. Lauer 

Va                  lekcja 4 – całość – p. R. Pujanek

IX                   lekcja 3 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

X                    lekcja 3 – całość – p. R. Pujanek

                         lekcja 4 – całość – . W. Lauer

                         lekcja 6 – czytelnia

XIa                 lekcja 5 – całość – p. D. Biegaj

XII                  lekcja 2 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

Czytaj dalej

09 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 10 marca 2015, wtorek

Nb.: pp. M. Barabasz, M. Kropisz, H. Lauer, B. Olkiewicz (od lekcji 6) 

IVa          lekcja 5 – p. I. Hintz

                 klasa zwolniona po lekcji 6 (uczniowie chodzący na niemiecki czekają w świetlicy) 

IVb          przychodzi na 3 godzinę lekcyjną 

Va           lekcja 5 – świetlica 

Vb           lekcja 6 – p. E. Bisewska 

VIa          lekcja 2 – p. K. Kamińska (sprawdzian z przyrody!) 

VIb          lekcja 3 – p. K. Żebrowska (sprawdzian z przyrody!)

                 lekcja 4 -świetlica 

VII          lekcja 5 – grupa p. H. Lauer – p. D. Biegaj

                 lekcja 6 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer 

VIII         lekcja 6 – czytelnia

                 lekcja 7 – grupa p. H. Lauer – p. A. Bradtke

Czytaj dalej

08 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 09 marca 2015, poniedziałek

Nb. ks. W. Langowski, p. M. Przygocka 

II          przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Ia         lekcja 2 – świetlica

Ib         lekcje 3,4 – całość – p. B. Zeidler

Va        lekcja 3 – świetlica

VIa       lekcja 6 – świetlica

VIb       zwolniona po lekcji 7

VII       lekcja 5 – p. M. Barabasz

IX         zwolniona po lekcji 6

X          przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

XIa     lekcja 3 – czytelnia

XII     przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Czytaj dalej

04 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 5 marca 2015, czwartek

Nb. pp.: M. Łabul, E. Muzioł, K. Senne, H. Serafinowicz, A.Wilde 

Ia                   lekcja 5 – całość – p. J. Mielniczek

Ib                   grupa p. H. Serafinowicz przychodzi na 2 godzinę   lekcyjną

IVa                 lekcja 5 – całość – p. R. Pujanek

                         klasa zwolniona po lekcji 7

IVb                 lekcja 6 – całość – p. R. Pujanek

Va                  lekcja 3 – świetlica

                         klasa zwolniona po lekcji 6 (uczniowie chodzący  niemiecki czekają w świetlicy)

Vb                  lekcja 4 – świetlica

VIa                 lekcje 4,5 – p. E. Bisewska

VII                  lekcje 3,4 – całość – p. J. Mielniczek

                         lekcja 5 – całość – p. I. Hintz

VIII                 grupa p. Senne przychodzi na 2 godzinę

                      lekcja 6 – całość – p. J. Mielniczek

IX                   lekcja 4 – całość – p. M. Werdon

                         grupa p. Senne zwolniona po lekcji 6 (poza chórem)

X                    lekcja 1 – p. A. Bradtke

                         lekcja 2 – całość – p. J. Jadczak

                         lekcja 3 – całość – p. I. Hintz

XIa                 przychodzi na 3 lekcję

XII                  lekcja 6 – całość – p. I. Hintz

Czytaj dalej

03 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 4 marca 2015, środa

Nb. pp.: M. Łabul, K. Kamińska, E. Muzioł, H. Serafinowicz 

II                    lekcja 4 – całość – p. M. Orlińska

IVa                 zwolniona po lekcji 6

Va                  lekcja 1 – p. H. Bembenek

                      lekcja 4 – całość – p. R. Pujanek

Vb                  lekcja 2 – p. H. Bembenek

                         lekcja 3 – świetlica

VIa                 lekcje 3,4 – p. H. Bembenek

VIb                 lekcja 3 – p. L. Kimmel

VII                  lekcje 4,5 – czytelnia

VIII                 lekcja 5 – całość – p. J. Mielniczek

IX                   lekcja 6 – całość – p. J. Mielniczek

X                    grupa p. H. Serafinowicz zwolniona po lekcji 6 (poza orkiestrą)

XIa,b              grupa p. H. Serafinowicz przychodzi na 3 lekcję

 

Czytaj dalej

02 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 3 marca 2015, wtorek

Nb. p. E. Muzioł 

Vb                  lekcja 4 – całość – p. A. Żiółkowska

VIa                 lekcja 5 – całość – p. A. Żiółkowska

VIb                 chłopcy zwolnieni po lekcji 5, dziewczęta po 6

VIII                 przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                        zwolniona po lekcji 7

X                    lekcja 3 – całość – p. R. Pujanek

Czytaj dalej

01 marca 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 2 marca 2015, poniedziałek

Nb. p. M. Labul

VIa      lekcja 4,5 – p. E. Bisewska

Czytaj dalej

26 lutego 2015 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 27 lutego 2015, piątek

Nb. pp.  D. Biegaj, J. Suchorzewska, E. Włodarczyk 

IVa                 lekcje 3, 6 – całość – p. D. Polewska

IVb                 lekcja 5 – całość – p. D. Polewska

Va                  dziewczęta przychodzą na 3 godzinę lekcyjną

                      lekcja 4 – całość – p. D. Polewska

Vb                  zwolniona po lekcji 7

VIa                 przychodzi na 2 godzinę lekcyjną 

VIb                 lekcja 2 – p. H. Bembenek

Czytaj dalej