Archiwum | Zastępstwa

01 września 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 2 września 2014, wtorek

Nb.:pp. A. Ziółkowska, K. Żebrowska 

Kl. Va             lekcja 6 – p. K. Kamińska

Kl. Vb             lekcja 4 – całość – p. E. Muzioł

Kl. VIa            przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

                          lekcja 6 – p. R. Pujanek

Kl. VIb            lekcja 6 – całość – p. E. Muzioł

Kl. VIII           lekcja 5 – p. J. Mielniczek

Kl. IX              lekcja 7,8 – całość – p. R. Pujanek

Kl. XIa,b         grupa p. Żebrowskiej – przychodzi na lekcję 3

 Kl. XII            lekcja 4 – całość – p. J. Szostakiewicz

Czytaj dalej

17 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 18 czerwca 2014, środa

Nb. pp.: M. Brozdowska, M. Drapella, M. Orlińska 

Kl. I                lekcja 4 – grupa p. Orlińskiej – świetlica 

Kl. IIa             grupa p. Orlińskiej przychodzi na 2 lekcję

Kl. IIb             zwolniona po lekcji 4

Kl. Va, Vb       lekcje 5, 6 – p. T. Szczepankiewicz-Maliszewska

Kl. Va             lekcja 7 – czytelnia

Kl. VIa, b        zwolnione po lekcji 6

Kl. Xb            lekcja 3 – koncert

Kl. XI             przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Czytaj dalej

16 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Prezentacja projektów gimnazjalnych

W dniu jutrzejszym, 17 czerwca odbędzie się publiczna prezentacja projektów gimnazjalnych przygotowanych przez uczniów klasy VIII. Klasy VI-XI uczestniczą w całości prezentacji, klasy IV i V – od 5 godziny lekcyjnej. Klasa Xb na lekcji 6 uczestniczy w lekcji języka polskiego.

Koordynatorem całego przedsięwzięcia jest pani Hanna Bembenek. Poniżej znajduje się harmonogram wydarzenia.

 

Godz.

Temat projektu

Skład zespołu

Opiekun projektu

1.

9,00

Rzeźbiarze powierzchni Ziemi.

Tymoteusz Urbanowicz, Stanisław Poznański, Cezary Olawa

p. Beata Olkiewicz

2.

9,30

Błędy sędziów piłkarskich sprzyjające gospodarzom wielkich imprez piłkarskich w historii (Mistrzostwa Świata)

Karolina Mocarska, Barbara Stawiarz, Kamila Owsiany, Zuzanna Kuklińska

p. Jarosław Kłosowski

3.

10,00

Poezja, która ocala życie, sztuka, historia – inscenizacja poezji Czesława Miłosza.

Michalina Gryzio, Magdalena Kiełkucka, Aleksandra Dębek

p. Hanna Bembenek-Cisak

4.

10,30

Jacy rodzice, takie dzieci? Pierwsze, drugie, trzecie pokolenie, czyli o dziedziczeniu wybranych cech człowieka w rodzinie.

Katarzyna Wróblewska, Filip Chłopecki, Jakub Kwiatkowski, Jan Olesz

p. Ewa Muzioł

5.

11,00

Teatr od kuchni… w oparciu o Teatr Wybrzeże w Gdańsku.

Agata Runowska, Agnieszka Szcześcikiewicz, Magdalena Karkut, Joanna Skrzypkowska

p. Hanna Bembenek-Cisak

6.

11,30

Duma Wybrzeża – Lechia Gdańsk – historia, ludzie, sukcesy.

Mikołaj Sarad, Dominik Urbanowicz, Jan Szczypiorski, Artur Dobrzyński

p. Jarosław Kłosowski

7.

12,00

Przeboje światowej kuchni. Potrawy i smaki z różnych stron świata, które podbiły Polskę.

Karolina Łożyńska, Weronika Czulak, Oliwia Dobosz, Anna Brakoniecka

p. Ewa Muzioł

8.

12,30

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?  – szkolny informator.

Michał Gruchała, Przemysław Juchniewicz, Patryk Morgaś

p. Radosz Pujanek

Czytaj dalej

13 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 16 czerwca 2014, poniedziałek

Nb.: pp. A. Pydynkowska, M. Orlińska

Kl. IIa          lekcja 1- całość – p. J. Jadczak

Kl. IIb          lekcja 6 – całość – p. J.Jadczak

Kl. IVa       zwolniona po lekcji 6

Kl. IVb       zwolniona po lekcji 7

Kl. Va         lekcja 5 – świetlica

Czytaj dalej

12 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 13 czerwca 2014, piątek

Nb.pp. D. Biegaj, H. Lauer, H. Bembenek, B. Orawiec,

E. Włodarczyk, K. Żebrowska

Kl. IVa            lekcja  2 – p. J. Suchorzewska

                         lekcja 3 – świetlica

Kl. IVb              lekcja 5 – p. L. Patrzek

Kl. Va             lekcja 4 – całość – p. J. Suchorzewska

                         lekcja 5 – świetlica

Kl. Vb             zwolniona po lekcji 6

Kl. VIa            zwolniona po lekcji 5

Kl. VIb            zwolniona po lekcji 7

Kl. IX              lekcja 4 – p. L. Patrzek

                         lekcja 5 – p. E. Muzioł

Kl. Xa             lekcja 5 – p. E.Pruss

Kl. Xb             grupa p. Biegaj zwolniona po lekcji 6

Kl. XI              lekcja 3 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

Czytaj dalej

11 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 12 czerwca 2014, czwartek

Nb.pp. D. Biegaj, A. Bradtke, K. Kwater, H. Lauer, M. Łabul 

Kl. IVa                   lekcja 2 – p. J. Suchorzewska

Kl. IVb                   przychodzi na 2 lekcję

                                  lekcja 5 – p. E. Bisewska

Kl. Va                     grupa p. Bradtke przychodzi na  2 lekcję

                                  lekcja 3 – świetlica

Kl. Vb                    lekcja 6 – całość – p. J. Suchorzewska

Kl. VIa                   przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. VIb                   lekcja 4 – świetlica

Kl. VII                    lekcja 2 – całość – p. W. Lauer

                                  lekcja 4 – grupa p.H.Lauer – p. D.Polewska

                                 lekcja 6 – p. E. Bisewska będzie zapowiedziany spr. z WoS!!!!!

Kl. Xa                     zwolniona po lekcji 6

Kl. XI                     lekcja 6 – grupa p.H. Lauer – p. W. Lauer

Czytaj dalej

10 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 11 czerwca 2014, środa

Nb.pp. H. Lauer, M. Łabul, M. Watkowska (lekcje 2-4) 

Kl. IIa             lekcja 2 – p. K. Jurczyk

                      lekcja 3 – p. A. Muzolf

                         lekcja 4 – p. A. Szwedowska

Kl. Va             lekcja 3 – p. H. Serafinowicz

Kl. VIa            lekcja 4 – świetlica

Kl. IX              lekcja 4 – całość – p. A. Gładysz – Niemcow

Kl. XI              lekcja 2,5 – gr. p. H. Lauer – p. W. Lauer          

Czytaj dalej

09 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 10 czerwca 2014, wtorek

Nb.pp. A. Bradtke, H. Lauer, M. Łabul, E. Włodarczyk

Kl. IVa                   lekcja 4 – świetlica

Kl. IVb                   grupa p. A. Bradtke przychodzi na 2 lekcję

                                  lekcja 6 – całość – p. J. Suchorzewska

Kl. Va                    lekcja 3, 4 – p. K. Żebrowska

 Kl. VIa                   przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. VIb                   lekcja 3 – całość – p. J. Suchorzewska

Kl. VII                    lekcja 4 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

                                 grupa p. A. Bradtke – p. D. Polewska

Kl. VII                     lekcja 4 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

                                  grupa p. A. Bradtke – p. J. Suchorzewska

Kl. VIII                   lekcja 2 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

Kl. Xa                    lekcja 3 – grupa p. H. Lauer – p. W. Lauer

Czytaj dalej

06 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 9 czerwca 2014, poniedziałek

Nb.pp. M. Łabul, W. Makowska, J. Szostakiewicz, H. Serafinowicz (l.4-5) 

Kl. Va                              przychodzi na lekcję 3

Kl. VIa                             lekcja 4 – p. H. Bembenek

                                       lekcja 5 – p. J. Ćwidak

Kl. VIII                            przychodzi na 2 lekcję

Kl. IX                               przychodzi na lekcję 3

                                       zwolniona po lekcji 6

Kl. Xa                              lekcja 5 – p. J. Kłosowski

Kl. Xb                              lekcja 3 – p. M. Barabasz

Kl. XI                               lekcja 6 – całość – p. E. Pruss

Czytaj dalej

05 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 6 czerwca 2014, piątek

Nb. pp. J. Ćwidak, K. Kamińska 

Kl. IVa              lekcja 4 – p. R. Pujanek 

Kl. Va             lekcja 2,3 -p. R. Pujanek

 Kl. Vb             przychodzi na 4 godzinę lekcyjną

Kl. XI              lekcja 4 – p. E. Pruss

Czytaj dalej

04 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 5 czerwca 2014, czwartek

Nb. pp.: W. Lauer, M. Łabul, J. Mielniczek

Klasy IV – XI w godzinach 9.00 – 12.00 pod opieką nauczycieli obowiązkowo uczestniczą w obchodach dnia Kolberga w szkolnej Sali Koncertowej. 

Kl. IVb            przychodzi na 2 godzinę lekcyjną 

Kl. Vb             lekcja 5 – p. J. Suchorzewska 

Kl. VIa            przychodzi na lekcję 2 – Sala Koncertowa

Kl. VII             lekcja 5 – p. H. Serafinowicz

Kl. VIII           lekcja 6 – całość – p. H. Serafinowicz

Kl. XI              lekcja 6 – grupa p. W. Lauera – p. A. Gładysz

Czytaj dalej

03 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 4 czerwca 2014, środa

Nb.pp: W. Lauer, M. Łabul, J. Mielniczek, E. Muzioł,  

E. Pruss 

Kl. IVa                   przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. Va                     lekcja 3 – p. J. Kłosowski

Kl. Vb                    zwolniona po lekcji 6

Kl. VII                    lekcja 5 – całość – p. K. Senne

Kl. VIII                   lekcja 5 – całość – p. H. Serafinowicz

                                  lekcja 6 – całość – p. K. Senne

                                  lekcja 7 – p. A. Ziółkowska

Kl. Xa                    lekcja 3 – całość – p. J. Brach

Kl. Xb                    przychodzi na lekcję 2 – chemia

                                lekcja 4 – całość – p. J. Brach

                                  lekcja 5 – p. K. Żebrowska

Kl. XI                    lekcja 2,5 – grupa p. W. Lauera-p. H.Lauer

                                lekcje 3,4 – p. J. Szostakiewicz

                                  grupa p. J. Mielniczek zwolniona po lekcji 6                                   (poza orkiestrą)

Czytaj dalej

02 czerwca 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 3 czerwca 2014, wtorek

Nb. pp.: M. Łabul, J. Mielniczek, E. Muzioł, B. Olkiewicz,

E. Pruss, H. Serafinowicz

Kl. IVb                   lekcja 3 – p. E. Bisewska

                              lekcja 5 – p. J. Suchorzewska

Kl. Va                     lekcja 3 – p. H. Bembenek

                                  lekcja 4 – świetlica

Kl. Vb                    lekcja 6 – p. M. Barabasz

Kl. VII                    lekcja 2 – p. K. Żebrowska

                                  klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. VIII                   lekcja 3 – p. A. Bradtke

                                  lekcja 5 – całość – p. I. Hintz

                                  lekcja 6 – p. R. Pujanek

Kl. IX                     lekcja 5 – p. K. Kamińska

                                  lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. Xa                    lekcja 4 – p. J. Kłosowski

                              lekcja 6 – p. K. Żebrowska

Kl. Xb                    lekcja 4 – p. J. Kłosowski

Kl. XI                     lekcja 7 – dziewczęta zwolnione, chłopcy  czekają na wf 

Czytaj dalej

30 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 2 czerwca 2014, poniedziałek

Nb. pp.: M. Łabul, J. Mielniczek, E. Muzioł, B. Olkiewicz, E. Pruss 

Kl. Va                    przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

                              zwolniona po lekcji 6

Kl. Vb                    przychodzi na lekcję 2 – historia

                              klasa zwolniona po lekcji 5                             

Kl. VII                    lekcja 4 – całość – p. H. Serafinowicz

 Kl. VIII                   lekcja 3całość – p. H. Serafinowicz

                              klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. Xa                    lekcja 4 – p. M. Orlińska

                              lekcja 8 – p. R. Pujanek

Kl. Xb                    lekcja 5 – p. K. Żebrowska

Kl. XI                     lekcja 5 – całość – p. J. Jadczak

                              lekcja 8 – czytelnia

Czytaj dalej

29 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 30 maja 2014, piątek

Nb. p. B. Cieślewicz – Orawiec 

Kl. IVa            lekcja 5 – p. L. Patrzek

Kl. Vb             zwolniona po lekcji 6

Kl. VIa            lekcja 6 -świetlica

Kl. VIb            zwolniona po lekcji 7

Czytaj dalej

28 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 29 maja 2014, czwartek

Nb.pp.: B. Barabasz, B. Orawiec, H. Serafinowicz

Kl. Va             zwolniona po lekcji 5

Kl. VIa            lekcja 4 – p. A. Ziółkowska

                         lekcja 5 – p. H. Bembenek

Kl. VII             lekcja 5 -całość – p. J. Mielniczek

                      lekcja 7 – język niemiecki

                         klasa zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII           lekcja 2 – p. A. Bradtke

                         lekcja 6 – całość – p. J. Mielniczek

Kl. IX              przychodzi na 2 lekcję

                         lekcja 7 – grupa p. H. Serafinowicz zwolniona

Czytaj dalej

27 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zebranie z rodzicami

W dniu jutrzejszym, 28 maja na godzinę 17.00 zapraszamy Rodziców na ostatnie w tym roku szkolnym zebrania z wychowawcami i nauczycielami. Rodziców uczniów klas V-XI zapraszamy na początku do Sali Koncertowej  na półgodzinne spotkanie ze specjalistą od spraw uzależnień na temat obecności substancji psychoaktywnych wśród młodzieży. Wykorzystane zostaną między innymi informacje zebrane w trakcie warsztatów od uczniów naszej szkoły.

Wcześniej, o godzinie 15.30 odbędzie się szkoleniowa Rada Pedagogiczna poświęcona tym samym zagadnieniom. W związku z tym, lekcję są zawieszone między 15.30 a 16.30.

Czytaj dalej

25 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 26 maja 2014, poniedziałek

Nb. pp.: E. Bisewska, K. Kamińska (lekcje 6-8),

K.Żebrowska (lekcje 5 – 7) 

Kl. IVb                   przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. Va                     lekcja 6 – świetlica

Kl. Vb                    zwolniona po 7 godzinie lekcyjnej

Kl. VIa                   lekcja 5 – p. H. Serafinowicz

Kl. VII                    lekcja 7p. E.Pruss 

Kl. Xa                       lekcja 6 -czytelnia

Kl. XI                        lekcja 7 -czytelnia

Czytaj dalej

22 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 23 maja 2014, piątek

Nb.pp.: E. Bisewska, D. Biegaj, E. Muzioł, B. Orawiec, K. Żebrowska

Kl. IVa            przychodzi na lekcję 2

                         lekcja 3 – p. H. Bembenek

                         lekcja 5 – p. L. Patrzek

                         lekcja 7 – j. niemiecki

Kl. IVb            zwolniona z całego dnia, uczniowie którzy przyjdą do szkoły uczestniczą w lekcjach z klasą IVa

Kl. Va             lekcja 4 – całość – p. J. Mitros – Suchorzewska

                         lekcja 5 – świetlica

Kl. Vb             zwolniona po lekcji 6

Kl. VIa            zwolniona po lekcji 5

Kl. VIb            zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII           lekcja 2 – grupa p. Biegaj – p. H. Lauer

Kl. IX              przychodzi na lekcję 4 (poza orkiestrą)

                         lekcja 6 – całość – p. J. Brach

Kl. Xa             przychodzi na lekcję 4 (poza orkiestrą)

                         lekcja 5 – całość – p. H. Lauer

Kl. Xb             lekcja 4 – p. L. Patrzek

 

 

Czytaj dalej

21 maja 2014 ~ Ewa Bisewska0 Komentarzy

Zastępstwa 22 maja 2014, czwartek

Nb.pp.: H. Bembenek, D. Biegaj, A. Bradtke, A. Gładysz-Niemcow, J. Mitros – Suchorzewska, H. Lauer, W. Lauer, D. Polewska, A. Wilde 

Kl. IVa            lekcja 2, 3 – świetlica

                         lekcja 5 -p. M. Barabasz

Kl. IVb            lekcja 5 – świetlica

Kl. Va             przychodzi na lekcję 2

Kl. Vb             lekcja 6 – p. A. Ziółkowska

Kl. VII             lekcja 2 – p. W. Lauer

                         lekcja 4 – p. M. Barabasz

Kl. VIII           lekcja 3 – p. J. Mielniczek

                         lekcja 4 – p. M. Łabul

Kl. IX              lekcja 2 – p. M. Łabul

                         lekcja 3 – p. J. Jadczak

Kl. Xa             lekcja 2 – p. R. Pujanek

Kl. XI              lekcja 6 – p. K. Kamińska

Czytaj dalej