Zastępstwa 11 marca 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Brudnicka Anna 2 mat V A   Tartas Łukasz
Borysewicz Kamila 3 pol XI Pol P odwołane  
Borysewicz Kamila 4 pol XI Pol P odwołane  
Borysewicz Kamila 6 pol V A   Biegaj Dominika
Borysewicz Kamila 7 pol VI A   Przygocka Magdalena

Zastępstwa 09 marca 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Borysewicz Kamila 3 pol VI B   Kłosowski Jarosław
Jarno Weronika 3 tech IV B   świetlica  
Borysewicz Kamila 4 pol VI B   Pruss Elwira
Brudnicka Anna 4 mat V A   Żebrowska Katarzyna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   Kłosowski Jarosław
Poznańska Katarzyna 5 hist VII   Mitros-Suchorzewska Jolanta
Borysewicz Kamila 5 pol V A   świetlica  

Zastępstwa 06 marca 2020, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol VII   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol VII   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V B   Jadczak-Wodzinowska Joanna
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 rytm II A 2. Grupa Prasowska-Zeidler Barbara
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol V B   świetlica  
Brudnicka Anna 7 mat V A   Szostakiewicz Joanna
Borysewicz Kamila 7 pol odwołane  

Zastępstwa 5 marca 2020, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Mielniczek Joanna 1 ang V A  Ang 2 odwołane
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   Moenert Adriana
Mielniczek Joanna 5 ang VI A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mielniczek Joanna 6 ang XI Ang R odwołane
Poznańska Katarzyna 7 hist VII   odwołane
Mielniczek Joanna 7 ang XI Ang R odwołane

Zastępstwa 4 marca 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Watkowska Marta 1 ed II A  świetlica  
Watkowska Marta 2 ed II A  świetlica  
Olkiewicz Beata 2 geo V B   Zych Andrzej
Brudnicka Anna 2 mat V A   Tartas Łukasz
Olkiewicz Beata 3 geo czytelnia  
Watkowska Marta 4 ed II A  Tomczak Marta
Trybułowska Grażyna 5 hm X HM 2 Wilde Aleksandra
Watkowska Marta 5 ed II A  Pilichowska Hanna
Trybułowska Grażyna 7 hm IX A HM 2 Wilde Aleksandra
Trybułowska Grażyna 8 hm IX A HM 2 Wilde Aleksandra
Trybułowska Grażyna 9 hm XI HM 2 Wilde Aleksandra

Zastępstwa 3 marca 2020, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Watkowska Marta 1 ed II A  świetlica  
Bisewska Ewa 2 pol IV A   Pruss Elwira
Trybułowska Grażyna 2 hm IX A HM 2 Hintz Iwona
Watkowska Marta 2 ed II A  świetlica  
Wilde Aleksandra 2 hm IX A HM 1 Hintz Iwona
Bisewska Ewa 3 pol IV B   Borysewicz Kamila
Brudnicka Anna 3 mat V A   Tartas Łukasz
Watkowska Marta 3 ed II A  Jarno Weronika
Bisewska Ewa 4 pol IV B   Borysewicz Kamila
Trybułowska Grażyna 4 hm XI HM 2 Lauer Hanna
Wilde Aleksandra 4 hm XI HM 1 Lauer Hanna
Trybułowska Grażyna 5 hm IX B  HM 2 Kwater Katarzyna
Wilde Aleksandra 5 hm IX B  HM 1 Kwater Katarzyna
Wilde Aleksandra 6 hm IX B  HM 1 Trybułowska Grażyna
Wilde Aleksandra 7 hm XII HM 1 Trybułowska Grażyna
           

Zastępstwa 3 marca 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Watkowska Marta 1 ed II A  świetlica  
Watkowska Marta 2 ed II A  Muzolf Anna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   Kłosowski Jarosław
Watkowska Marta 4 ed II A  świetlica  
Poznańska Katarzyna 5 hist VII   Mitros-Suchorzewska Jolanta
Watkowska Marta 5 ed II A  Jurczyk Katarzyna

Zastępstwa 28 lutego 2020, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Jurczyk Katarzyna 1 ed II B   świetlica
Watkowska Marta 1 ed II A  świetlica
Jurczyk Katarzyna 2 ed II B   Tomczak Marta
Watkowska Marta 2 ed II A  świetlica
Jurczyk Katarzyna 3 ed II B   świetlica
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 rytm II A 2. Grupa Prasowska-Zeidler Barbara
Szostakiewicz Joanna 3 mat VII   świetlica
Żebrowska Katarzyna 3 pp Jadczak-Wodzinowska Joanna
Szostakiewicz Joanna 4 mat czytelnia
Watkowska Marta 4 ed II A  Pilichowska Hanna
Żebrowska Katarzyna 5 fiz IX B   czytelnia
Szostakiewicz Joanna 5 mat V B   świetlica
Szostakiewicz Joanna 6 mat VI B   Pujanek Radosz
Brudnicka Anna 7 mat V A   odwołane

Zastępstwa 27 lutego 2020, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Jurczyk Katarzyna 1 ed II B   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane  
Watkowska Marta 1 ed II A  świetlica  
Pestka-Rozmarynowska Monika 2 ztr I A   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane  
Watkowska Marta 2 ed II A  Pilichowska Hanna
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 ztr I B   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 3 mat V B   Barabasz Maria
Watkowska Marta 3 ed II A  Szwedowska Anna
Jurczyk Katarzyna 4 ed II B   Muzolf Anna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   Moenert Adriana
Jurczyk Katarzyna 5 ed II B   Muzolf Anna
Pruss Elwira 5 mat IX B   czytelnia  
Szostakiewicz Joanna 5 mat VI B   Irzabek Danuta
Jurczyk Katarzyna 6 ed II B   Muzolf Anna
Pruss Elwira 6 mat VIII B   Przygocka Magdalena
Szostakiewicz Joanna 6 mat VII   Kłosowski Jarosław
Poznańska Katarzyna 7 hist VII   odwołane  
Pruss Elwira 7 mat VI A   czytelnia  

Zastępstwa 26 lutego 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Jurczyk Katarzyna 1 ed II B   Pilichowska Hanna
Szostakiewicz Joanna 1 mat XI Mat R odwołane
Jurczyk Katarzyna 2 ed II B   Szwedowska Anna
Brudnicka Anna 2 mat V A   świelica
Szostakiewicz Joanna 2 mat XI Mat R odwołane
Biegaj Dominika 3 ks IX A KS 2 Lauer Wojciech
Jurczyk Katarzyna 3 ed II B   świelica
Szostakiewicz Joanna 3 gw VII   Kłosowski Jarosław
Szostakiewicz Joanna 4 mat VII   świelica
Biegaj Dominika 4 ks VIII B  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Jurczyk Katarzyna 4 ed II B   Tomczak Marta
Biegaj Dominika 5 ks V B  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Szostakiewicz Joanna 6 mat V B   Żebrowska Katarzyna
Biegaj Dominika 7 ks X KS 3 Lauer Hanna
Biegaj Dominika 9 gw IX A  odwołane

Zastępstwa 25 lutego 2020, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane  
Biegaj Dominika 1 harm IX A HAR 2 Lauer Wojciech
Biegaj Dominika 2 harm X HAR 3 Lauer Hanna
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane  
Brudnicka Anna 3 mat V A   świetlica  
Biegaj Dominika 3 harm XII HAR 3 Lauer Wojciech
Szostakiewicz Joanna 3 mat VI B   Borysewicz Kamila
Szostakiewicz Joanna 4 mat Borysewicz Kamila
Biegaj Dominika 4 ks IV A  KS 2 Bradtke Agnieszka
Biegaj Dominika 5 ks V B  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Pestka-Rozmarynowska Monika 5 rytm II A 2. Grupa odwołane  
Pestka-Rozmarynowska Monika 6 rytm II A 2. Grupa odwołane  
Szostakiewicz Joanna 6 mat XI Mat R odwołane  
Biegaj Dominika 6 ks VI B  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Szostakiewicz Joanna 7 mat XI Mat R odwołane  

Zastępstwa 24 lutego 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane
Biegaj Dominika 3 ks VI A  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Szostakiewicz Joanna 3 mat VII   Kłosowski Jarosław
Biegaj Dominika 4 harm XI HAR 3 Lauer Wojciech
Brudnicka Anna 4 mat V A   Żebrowska Katarzyna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   Kłosowski Jarosław
Szostakiewicz Joanna 4 mat czytelnia
Biegaj Dominika 5 harm X HAR 3 Lauer Hanna
Poznańska Katarzyna 5 hist VII   czytelnia
Szostakiewicz Joanna 5 mat V B   świetlica
Biegaj Dominika 6 ks VIII B  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Lauer Hanna 6 harm IX B  HAR 2 Szulc Miłosz
Przygocka Magdalena 6 ztr IV A  Dziewczęta odwołane
Szostakiewicz Joanna 6 mat VI B   odwołane
Lauer Wojciech 6 harm IX B  HAR 1 Szulc Miłosz
Biegaj Dominika 7 ks X KS 3 Szulc Miłosz
Lauer Hanna 7 ks X KS 2 Szulc Miłosz
Przygocka Magdalena 7 ztr IV A  Dziewczęta odwołane
Szostakiewicz Joanna 7 mat XI Mat R odwołane
Lauer Wojciech 7 ks X KS 1 Szulc Miłosz
Wyrwińska Jagoda 7 ks VII  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Szostakiewicz Joanna 8 mat XI Mat R odwołane
Wyrwińska Jagoda 8 lit VIII B  LM 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Biegaj Dominika 8 harm XII HAR 3 odwołane

Zastępstwa 21 lutego 2020, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Szwedowska Anna 1 ed I B   świetlica    
Szwedowska Anna 2 ed I B   Tomczak Marta  
Biegaj Dominika 3 harm XI HAR 3 Lauer Wojciech  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 lit VIII B  LM 2 Wyrwińska Jagoda  
Szostakiewicz Joanna 3 mat VII   Pujanek Radosz  
Prasowska-Zeidler Barbara 3 rytm II A 1. Grupa świetlica    
Szwedowska Anna 3 ed I B   Watkowska Marta  
Żebrowska Katarzyna 3 pp Jadczak-Wodzinowska Joanna
Biegaj Dominika 4 ks V A  KS 1 Wyrwińska Jagoda  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks V A  KS 2 Wyrwińska Jagoda  
Szostakiewicz Joanna 4 mat czytelnia    
Prasowska-Zeidler Barbara 4 rytm I A   Pilichowska Hanna  
Żebrowska Katarzyna 4 mat IV A   świetlica    
Biegaj Dominika 5 ks VI B  KS 1 Lauer Hanna  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks VI B  KS 2 Lauer Hanna  
Szostakiewicz Joanna 5 mat V B   świetlica    
Prasowska-Zeidler Barbara 5 rytm III A   świetlica    
Żebrowska Katarzyna 5 fiz IX B   czytelnia    
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VII  KS 2 Wyrwińska Jagoda  
Szostakiewicz Joanna 6 mat VI B   Pujanek Radosz  
Prasowska-Zeidler Barbara 6 rytm III A   świetlica    
Żebrowska Katarzyna 6 fiz IX A  czytelnia    
Brudnicka Anna 7 mat V A   odwołane    
Żebrowska Katarzyna 7 fiz VII   Kumiszczo-Mocarska Dorota
Żebrowska Katarzyna 8 fiz VIII A   Kumiszczo-Mocarska Dorota

Zastępstwa 20 lutego 2020, tłusty czwartek, sezon grypowy

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol V B   odwołane
Biegaj Dominika 1 ks IV A  KS 2 Bradtke Agnieszka
Pujanek Radosz 1 wf IX B  Dziewczęta odwołane
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane
Kwater Katarzyna 2 hist V A   świetlica
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol IX B   odwołane
Pujanek Radosz 2 wf VI A  Dziewczęta Przygocka Magdalena
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 ks VIII A  KS 2 Lauer Wojciech
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane
Szwedowska Anna 2 ed I B   Pilichowska Hanna
Żebrowska Katarzyna 2 fiz VII   czytelnia
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol IX B   odwołane
Biegaj Dominika 3 ks IX A KS 2 Lauer Wojciech
Borysewicz Kamila 3 pol VI A   Kamińska Katarzyna
Bradtke Agnieszka 3 aud VI B  AUD 1 świetlica
Kwater Katarzyna 3 hist VIII B   Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Pujanek Radosz 3 wf XI Dziewczęta odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 świetlica
Szostakiewicz Joanna 3 mat V B   Moenert Adriana
Biegaj Dominika 4 harm IX A HAR 2 Lauer Wojciech
Borysewicz Kamila 4 pol XII Pol P Kamińska Katarzyna
Bradtke Agnieszka 4 aud VI A  AUD 1 świetlica
Kwater Katarzyna 4 hist VIII B   Hintz Iwona
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   świetlica
Pujanek Radosz 4 wf XI Dziewczęta odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 świetlica
Szwedowska Anna 4 ed I B   Muzolf Anna
Żebrowska Katarzyna 4 mat VIII A   Irzabek Danuta
Biegaj Dominika 5 ks V A  KS 1 świetlica
Bradtke Agnieszka 5 ks XI KS 3 Lauer Wojciech
Pujanek Radosz 5 wf IV A ,IV B  Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 świetlica
Szostakiewicz Joanna 5 mat VI B   Irzabek Danuta
Szwedowska Anna 5 ed I B   Muzolf Anna
Biegaj Dominika 6 ks VI A  KS 1 Przygocka Magdalena
Pujanek Radosz 6 wf V A ,V B  Chłopcy Kłosowski Jarosław
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Przygocka Magdalena
Szostakiewicz Joanna 6 mat VII   odwołane
Szwedowska Anna 6 ed I B   Muzolf Anna
Poznańska Katarzyna 7 hist VII   odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A  AUD 2 Bradtke Agnieszka

Zastępstwa 19 lutego 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Szostakiewicz Joanna 1 mat XI Mat R odwołane  
Szwedowska Anna 1 ed I B   świetlica  
Mielniczek Joanna 2 ang I B   świetlica  
Olkiewicz Beata 2 geo V B   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 2 mat XI Mat R odwołane  
Mielniczek Joanna 3 ang VI A  Ang 1 świetlica  
Olkiewicz Beata 3 geo czytelnia  
Szostakiewicz Joanna 3 gw VII   świetlica  
Szwedowska Anna 3 ed I B   Tartas Łukasz
Kłosowski Jarosław 4 wf VI B  Chłopcy Ćwidak Jolanta
Mielniczek Joanna 4 ang XII Ang P odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIII B  KS 2 Biegaj Dominika
Szostakiewicz Joanna 4 mat VII   Lauer Wojciech
Szwedowska Anna 4 ed I B   Muzolf Anna
Kłosowski Jarosław 5 wf XI,XII Chłopcy odwołane  
Olkiewicz Beata 5 geo VII   Ćwidak Jolanta
Spłocharska Dorota 5 plas IV B   Zych Andrzej
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Szwedowska Anna 5 ed I B   Pilichowska Hanna
Kłosowski Jarosław 6 wf XI,XII Chłopcy odwołane  
Szostakiewicz Joanna 6 mat V B   Trybułowska Grażyna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 gw VIII A   Przygocka Magdalena
           
Żebrowska Katarzyna 1 gw IV A   odwołane  
Żebrowska Katarzyna 2 pp IX A  Zych Andrzej
Żebrowska Katarzyna 3 mat VIII A   czytelnia  
Żebrowska Katarzyna 4 fiz IX B   czytelnia  
Żebrowska Katarzyna 5 mat IV A   Lauer Wojciech
Żebrowska Katarzyna 7 mat XII Mat P odwołane  
Żebrowska Katarzyna 8 pp IX B   Biegaj Dominika

Zastępstwa 18 lutego 2020, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Mielniczek Joanna 1 ang I B   odwołane
Spłocharska Dorota 1 plas VI B   odwołane
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane
Mielniczek Joanna 2 ang V A  Ang 1 odwołane
Spłocharska Dorota 2 plas VII   Hintz Iwona
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane
Mielniczek Joanna 3 ang VI A  Ang 1 świetlica
Brudnicka Anna 3 mat V A   świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud V B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Szostakiewicz Joanna 3 mat VI B   Borysewicz Kamila
Kłosowski Jarosław 4 hist VI B   Kwater Katarzyna
Mielniczek Joanna 4 ang VII  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Szostakiewicz Joanna 4 mat Lauer Hanna
Szwedowska Anna 4 ed I B   Muzolf Anna
Kłosowski Jarosław 5 wf IV A ,IV B  Chłopcy Pujanek Radosz
Mielniczek Joanna 5 ang V A  Ang 2 świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Szwedowska Anna 5 ed I B   Muzolf Anna
Kłosowski Jarosław 6 wf VII  Dziewczęta Pujanek Radosz
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI B  KS 2 Biegaj Dominika
Szostakiewicz Joanna 6 mat XI Mat R odwołane
Szwedowska Anna 6 ed I B   odwołane
Mielniczek Joanna 7 ang VI B  Ang 2 odwołane
Szostakiewicz Joanna 7 mat XI Mat R odwołane

Zastępstwa 17 lutego 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Kłosowski Jarosław 1 wf IX A,IX B ,X Chłopcy odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 1 ks VIII A  KS 2 Lauer Wojciech
Kłosowski Jarosław 2 gw VI B   koncert
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 ks VI A  KS 2 Biegaj Dominika
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   świetlica
Spłocharska Dorota 4 plas V A   Żebrowska Katarzyna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud IV A   świetlica
Kłosowski Jarosław 5 wf VI B  Chłopcy Ćwidak Jolanta
Poznańska Katarzyna 5 hist VII   czytelnia
Spłocharska Dorota 5 plas IV A   świetlica
Kłosowski Jarosław 6 wf IV A ,IV B  Chłopcy odwołane
Spłocharska Dorota 6 plas V B   Szulc Miłosz
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VIII B  KS 2 Biegaj Dominika
Kłosowski Jarosław 7 hist VI A   Szulc Miłosz
Kłosowski Jarosław 8 wf VII  Dziewczęta odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 lit VIII B  LM 2 Wyrwińska Jagoda
Kłosowski Jarosław 9 wf VIII A ,VIII B  Chłopcy odwołane
Kłosowski Jarosław 10 wf VIII A ,VIII B  Chłopcy odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 ks VII  KS 2 Wyrwińska Jagoda

Zastępstwa 14 lutego 2020, piątek, walentynki

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 rytm II A 2. Grupa świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 lit VIII B  LM 2 Wilde Aleksandra
Wyrwińska Jagoda 3 lit VIII B  LM 1 Wilde Aleksandra
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks V A  KS 2 Biegaj Dominika
Jarno Weronika 5 tech IV A   świetlica  
Kwater Katarzyna 5 hist V A   Kłosowski Jarosław
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks VI B  KS 2 Biegaj Dominika
Lauer Wojciech 5 zas VII  ZM 1 Wyrwińska Jagoda
Jarno Weronika 6 tech V A   Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VII  KS 2 Wyrwińska Jagoda
Lauer Wojciech 7 ks XII KS 1 Lauer Hanna
Żebrowska Katarzyna 7 fiz VII   Irzabek Danuta

Zastępstwa 13 lutego 2020, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Pestka-Rozmarynowska Monika 2 ztr I A   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 ks VIII A  KS 2 Lauer Wojciech
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 ztr I B   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol VII   Szostakiewicz Joanna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Biegaj Dominika 5 ks V A  KS 1 świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 świetlica  
Biegaj Dominika 6 ks VI A  KS 1 Przygocka Magdalena
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Przygocka Magdalena
Poznańska Katarzyna 7 hist VII   Hintz Iwona
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A  AUD 2 Bradtke Agnieszka

Zastępstwa 12.02.2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Brudnicka Anna 2 mat V A świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIII B  KS 2 Biegaj Dominika
Żebrowska Katarzyna 4 fiz IX B   Olkiewicz Beata
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Żebrowska Katarzyna 5 mat IV A   świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 gw VIII A   Przygocka Magdalena
Żebrowska Katarzyna 7 mat XII Mat P odwołane