Zastępstwa 12 listopada 2020, czwartek

Data Nr lekcji Klasa Przedmiot Nauczyciel zastępowany Nauczyciel zastępujący
2020-11-12 czw. 1 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-12 czw. 2 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-12 czw. 4 6bSP_Aud_muz_2gr Audycje muzyczne Mitros-Suchorzewska Jolanta zajęcia odwołane
2020-11-12 czw. 4 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-12 czw. 5 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-12 czw. 6 5a SP Audycje muzyczne Mitros-Suchorzewska Jolanta zajęcia odwołane
2020-11-12 czw. 7 7aSP_KS_2gr Kształcenie słuchu Mitros-Suchorzewska Jolanta Biegaj Dominika

Zastępstwa 10.11.2020, wtorek

Data Nr lekcji Klasa Przedmiot Nauczyciel zastępowany Nauczyciel zastępujący Sala
2020-11-10 wt. 4 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-10 wt. 5 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-10 wt. 6 12_LO_KS_2gr -> [Z] 1aLO_KS_1gr Kształcenie słuchu  Lauer Hanna Lauer Wojciech
2020-11-10 wt. 6 1a SP Edukacja wczesnoszkolna Tomczak Marta Wrzosek Beata
2020-11-10 wt. 7 10b_LO_Harm_1gr -> [Z] 10b_LO_Harm_1gr Harmonia Lauer Hanna Lauer Wojciech
2020-11-10 wt. 8 11_LO_KS_2gr -> [Z] 11_LO_KS_2gr Kształcenie słuchu Lauer Hanna Lauer Wojciech

Zastępstwa 9 listopada 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Typ Zastępujący
Tomczak Marta 1 ed   Wrzosek Beata
Tomczak Marta 2 ed   Wrzosek Beata
Tomczak Marta 3 ed   Wrzosek Beata
Tomczak Marta 4 ed   Wrzosek Beata
Przygocka Magdalena 5 ztr VIIA Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr XB Dziewczęta odwołane
Irzabek Danuta 7 niem XII Niem R odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VB Dziewczęta odwołane
Irzabek Danuta 8 niem XII Niem R odwołane
Irzabek Danuta 9 niem IXB    odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XI Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 6 listopada 2020, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    Banasik Agata
Tomczak Marta 1 ed   Trumińska Anna 
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    Banasik Agata
Tomczak Marta 2 ed   Trumińska Anna 
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    Banasik Agata
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIB    odwołane
Tomczak Marta 5 ed   Trumińska Anna 
Przygocka Magdalena 6 ztr IVB Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VA Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIII Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XII Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 5 listopada 2020, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa (oddział) Zastępujący
Irzabek Danuta 1 niem VIII niem 1 odwołane
Przygocka Magdalena 1 ztr VIIB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 1 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    Banasik Agata
Przygocka Magdalena 2 ztr XA Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 2 ed   Trumińska Anna
Irzabek Danuta 3 niem VIIA niem 1 odwołane
Przygocka Magdalena 3 ztr   Trumińska Anna
Lauer Hanna 4 ks XB KS 1   Lauer Wojciech
Irzabek Danuta 4 niem XI niem 1   odwołane
Przygocka Magdalena 4 ztr IXA Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 4 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    Banasik Agata
Lauer Hanna 5 ks XI KS 2   Lauer Wojciech
Irzabek Danuta 5 niem VIIB niem 1 odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IXB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 5 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 6 ed IIB    Banasik Agata
Lauer Hanna 6 harm IXA HAR 1   Lauer Wojciech
Irzabek Danuta 6 niem XB niem 1   odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta odwołane
Fugiel Agnieszka 7 ed IIB    Banasik Agata
Irzabek Danuta 7 niem XA niem 1   odwołane

Zastępstwa 4 listopada 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący
Tomczak Marta 1 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    Banasik Agata
Tomczak Marta 2 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    Banasik Agata
Tomczak Marta 3 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 4 ed IIB    Banasik Agata
Lauer Hanna 4 harm IXA HAR 1   Lauer Wojciech
Tomczak Marta 4 ed   Trumińska Anna
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    Banasik Agata
Lauer Hanna 5 harm XI HAR 3   Lauer Wojciech
Irzabek Danuta 5 niem XB niem 1   odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIA    odwołane
Lauer Hanna 6 ks XII KS 2   Lauer Wojciech
Irzabek Danuta 6 niem VIIA niem 1 odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta odwołane
Lauer Hanna 7 Ks-f VIB    odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VB Dziewczęta odwołane
Irzabek Danuta 8 niem XII Niem R odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIA Dziewczęta odwołane
Irzabek Danuta 9 niem XII Niem R odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr VA Dziewczęta odwołane
Irzabek Danuta 10 niem IXB    odwołane

Zastępstwa 3 listopada, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    Bresa Alicja
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    Bresa Alicja
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    Bresa Alicja
Tomczak Marta 4 ed   Trumińska Anna
Przygocka Magdalena 5 ztr IVB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 5 ed   Trumińska Anna
Lauer Hanna 6 ks XII KS 2   Lauer Wojciech
Tomczak Marta 6 ed   Trumińska Anna
Lauer Hanna 7 harm XB HAR 1   Lauer Wojciech
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIB Dziewczęta odwołane
Lauer Hanna 8 ks XI KS 2   Lauer Wojciech
Lauer Hanna 9 Ks-f VIA    odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr VIII Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 2 listopada 2020, poniedziałek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    Odwołane
Tomczak Marta 1 ed   Odwołane
Tomczak Marta 2 ed   Odwołane
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    Odwołane
Lauer Hanna 3 harm XB HAR 1   Lauer Wojciech
Tomczak Marta 3 ed   Kwarantanna
Fugiel Agnieszka 4 ed IIB    Kwarantanna
Lauer Hanna 4 ks XB KS 1   Lauer Wojciech
Tomczak Marta 4 ed   Lauer Wojciech
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    Odwołane
Lauer Hanna 5 harm XI HAR 3   Lauer Wojciech
Przygocka Magdalena 5 ztr VIIA Dziewczęta Odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VB Dziewczęta Odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XI Dziewczęta Odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr XB Dziewczęta Odwołane

Zastępstwa 30 października 2020, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący
             
Tomczak Marta 1 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    odwołane
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    odwołane
Tomczak Marta 2 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIB    odwołane
Tomczak Marta 5 ed   Tartas Łukasz
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IVB Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VA Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIII Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XII Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 29 października 2020, czwartek

Joanna Mielniczek, lekcje 1-5 – odwołane

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa    Zastępujący
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 1 ztr VIIB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 1 ed   świetlica
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    odwołane
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    odwołane
Tomczak Marta 2 ed   Tartas Łukasz
Przygocka Magdalena 2 ztr XA Dziewczęta odwołane
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 3 ztr   Tartas Łukasz
Lauer Hanna 4 ks XB KS 1   odwołane
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    odwołane
Przygocka Magdalena 4 ztr IXA Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 4 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 5 ks XI KS 2   odwołane
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IXB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 5 ed   świetlica
Fugiel Agnieszka 6 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 6 harm IXA HAR 1   odwołane
Jurczyk Katarzyna 6 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta odwołane
Fugiel Agnieszka 7 ed IIB    odwołane

Zastępstwa 28 października 2020, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa (oddział) Zastępujący
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    odwołane
Tomczak Marta 1 ed   świetlica
Tomczak Marta 2 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    odwołane
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 3 et IIIB ET   odwołane
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    odwołane
Tomczak Marta 3 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 4 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 4 harm IXA HAR 1   odwołane
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    odwołane
Tomczak Marta 4 ed   Tartas Łukasz
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 5 harm XI HAR 3   odwołane
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIA    Muzolf Anna
Lauer Hanna 6 ks XII KS 2   odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta odwołane
Lauer Hanna 7 Ks-f VIB    odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VB Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIA Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr VA Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 27 października 2020, wtorek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa    Zastępujący
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    odwołane
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 2 ang XA Ang 2   odwołane
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    odwołane
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 3 ang IXA    odwołane
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang VIB Ang 2   odwołane
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    odwołane
Tomczak Marta 4 ed   świetlica
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang XB Ang 2   odwołane
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr IVB Dziewczęta odwołane
Tomczak Marta 5 ed   świetlica
Lauer Hanna 6 ks XII KS 2   odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang VB    odwołane
Tomczak Marta 6 ed   świetlica
Lauer Hanna 7 harm XB HAR 1   odwołane
Lauer Hanna 8 ks XI KS 2   odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIB Dziewczęta odwołane
Lauer Hanna 9 Ks-f VIA    odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr VIII Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 26 października 2020, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa (oddział) Zastępujący
Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    odwołane
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    odwołane
Tomczak Marta 1 ed   odwołane
Tomczak Marta 2 ed   Tartas  Łukasz
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    odwołane
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 3 harm XB HAR 1   odwołane
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    odwołane
Tomczak Marta 3 ed   Tartas  Łukasz
Fugiel Agnieszka 4 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 4 ks XB KS 1   odwołane
Pilichowska Hanna 4 ed IIA    odwołane
Tomczak Marta 4 ed   Tartas  Łukasz
Fugiel Agnieszka 5 ed IIB    odwołane
Lauer Hanna 5 harm XI HAR 3   odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang XB Ang 2   odwołane
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    odwołane
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr VIIA Dziewczęta odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang VA    odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr XB Dziewczęta odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang XA Ang 2   odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VB Dziewczęta odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 8 gw IXA    odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XI Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 23 października 2020, piątek

Fugiel Agnieszka 1 ed IIB    świetlica
Fugiel Agnieszka 2 ed IIB    Mielniczek Joanna
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    świetlica
Spłocharska Dorota 2 plast VA    odwołane
Fugiel Agnieszka 3 ed IIB    Tomczak Marta
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    świetlica
Spłocharska Dorota 3 plast IVB    Olkiewicz Beata
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 ks VIII KS 2   Wyrwińska Jagoda
Szostakiewicz Joanna 3 mat VIB    Mielniczek Joanna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang VIB Ang 2   Weremko Dorota
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    Muzolf Anna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIIB KS 2   odwolane
Szostakiewicz Joanna 4 mat VIII    Tartas Łukasz
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang IXA    odwołane
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    Muzolf Anna
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIB    świetlica
Spłocharska Dorota 5 plast VB    Kwater Katarzyna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks VIA KS 2   Biegaj Dominika
Szostakiewicz Joanna 5 mat XI MatR   odwołane
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    Tomczak Marta
Przygocka Magdalena 6 ztr IVB Dziewczęta odwołane
Szostakiewicz Joanna 6 mat XI MatR   odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang XI Ang R   odwołane
Kłosowski Jarosław 7 wf VB    odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr VA Dziewczęta odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 8 ang XI Ang R   odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VIII Dziewczęta odwołane
Kłosowski Jarosław 9 wf XI,XII Chłopcy odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr XII Dziewczęta odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang VA    odwołane
             

Zastępstwa 22 października 2020, czwartek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa    Zastępujący  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 1 ang XI Ang R   odwołane  
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    Muzolf Anna
Przygocka Magdalena 1 ztr VIIB Dziewczęta odwołane  
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII MatR   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 2 ang XI Ang R   odwołane  
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    świetlica  
Przygocka Magdalena 2 ztr XA Dziewczęta odwołane  
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII MatR   odwołane  
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    Muzolf Anna
Przygocka Magdalena 3 ztr   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 3 mat VIB    Pruss Elwira
Lauer Hanna 4 ks XB KS 1   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang VB    Kwater Katarzyna
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    Fugiel Agnieszka
Przygocka Magdalena 4 ztr IXA Dziewczęta odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 am VIB AUD 2 Leszczyńska Julia
Szostakiewicz Joanna 4 mat VIII    Weremko Dorota
Lauer Hanna 5 ks XI KS 2   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    świetlica  
Przygocka Magdalena 5 ztr IXB Dziewczęta odwołane  
Lauer Hanna 6 harm IXA HAR 1   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang VIB Ang 2   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 6 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    Tomczak Marta  
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 am VA    odwołane  
Szostakiewicz Joanna 6 mat VIA    odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang IXA    odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 ks VIIA KS 2   odwołane  
Szostakiewicz Joanna 7 gw->mat VIII    Pruss Elwira
Jadczak-Wodzinowska Joanna 8 ang XA Ang 2   odwołane  

Zastępstwa 21 października 2020, środa

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa   Zastępujący  
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    świetlica  
Pabjańczyk Teresa 1 zinstr VIA,VIB,VIIA,VIIB,VIII ZESP odwołane  
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    Fugiel Agnieszka
Szostakiewicz Joanna 1 mat XI MatR   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    świetlica  
Pabjańczyk Teresa 2 zinstr VIA,VIB,VIIA,VIIB,VIII ZESP odwołane  
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 2 mat XI MatR   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 3 ang XI Ang R   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 3 et IIIB ET   świetlica  
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 3 mat VIA    Lauer Wojciech
Lauer Hanna 4 harm IXA HAR 1   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang XI Ang R   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIB KS 2   Biegaj Dominika
Szostakiewicz Joanna 4 mat VIII    Hintz Iwona
Lauer Hanna 5 harm XI HAR 3   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    Muzolf Anna
Pabjańczyk Teresa 5 ch VIA,VIB    odwołane  
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    Tomczak Marta
Przygocka Magdalena 5 ztr IIIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks IVB    Olkiewicz Beata
Lauer Hanna 6 ks XII KS 2   odwołane  
Pabjańczyk Teresa 6 ch VIA,VIB    odwołane  
Przygocka Magdalena 6 ztr IVA Dziewczęta odwołane  
Lauer Hanna 7 Ks-f VIB    odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 ks VIIB KS 2   Leszczyński Tomasz
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIA Dziewczęta odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang XB Ang 2   odwołane  
Przygocka Magdalena 9 ztr VIII    odwołane  

Zastępstwa 20 października 2020, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa (oddział) Zastępujący Sala szkolna
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 1 ks VIB KS 2   odwołane  
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII MatR   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 2 ang XA Ang 2   odwołane  
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    Muzolf Anna 14 (45)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 ks IVA    Zych Andrzej 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII MatR   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 3 ang IXA    odwołane  
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    Tomczak Marta 14 (45)
Szostakiewicz Joanna 3 mat XI MatR   odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang VIB Ang 2   Zych Andrzej 211 (67)
Jurczyk Katarzyna 4 ed IIIB    Fugiel Agnieszka 11 (42)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 am VIA AUD 2 Bradtke Agnieszka 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 4 mat XI MatR   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    Fugiel Agnieszka 11 (42)
Przygocka Magdalena 5 ztr IVB Dziewczęta Pujanek Radosz SG3
Szostakiewicz Joanna 5 mat VIB    Pruss Elwira 210 (66)
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang VB    odwołane  
Szostakiewicz Joanna 6 mat VIII    Pruss Elwira 214 (70)
Szostakiewicz Joanna 7 mat VIA    Kłosowski Jarosław 208 (64)
Przygocka Magdalena 8 ztr VIIB Dziewczęta odwołane  
Przygocka Magdalena 9 ztr VIII Dziewczęta odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang XB Ang 2   odwołane  

Zastępstwa 19 października 2020, poniedziałek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa (oddział)   Zastępujący Sala szkolna
Jurczyk Katarzyna 1 ed IIIB    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 1 mat VIII    odwołane  
Jurczyk Katarzyna 2 ed IIIB    Fugiel Agnieszka 11 (42)
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 am IVB    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII MatR   odwołane  
Jurczyk Katarzyna 3 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 gw IVA    Ciastoń Daria 108 (51)
Szostakiewicz Joanna 3 mat XII MatR   odwołane  
Pilichowska Hanna 4 ed IIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks IVA    Ciastoń Daria 106 (48)
Jurczyk Katarzyna 5 ed IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    Tomczak Marta 14 (45)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks IVB    Leszczyński Tomasz 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 5 mat VIA    świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VIA KS 2   Biegaj Dominika 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 6 mat VIB    Ciastoń Daria 210 (66)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 ks VIIA KS 2   Mielniczek Joanna 106 (48)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 ks VIII KS 2   Przygocka Magdalena 106 (48)

Zastępstwa 16 października 2020, piątek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa    Zastępujący Sala szkolna
Grabowska Elżbieta 3 rytm I 2. Grupa   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 ks VIII KS 2   Mielniczek Joanna 106 (48)
Grabowska Elżbieta 4 rytm I 2. Grupa   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIIB KS 2   Biegaj Dominika 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 4 mat VIII    Kłosowski Jarosław 214 (70)
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    Jurczyk Katarzyna 14 (45)
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks VIA KS 2   Dominguez Salas Manuel 106 (48)
Szostakiewicz Joanna 5 mat XI MatR   odwołane  
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    Jurczyk Katarzyna 14 (45)
Szostakiewicz Joanna 6 mat XI MatR   odwołane  
Szostakiewicz Joanna 3 mat VIB    świetlica 210 (66)

Zastępstwa 15 października 2020, czwartek

Nauczyciel   Lekcja Przedmiot Klasa    Zastępujący Sala szkolna
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII MatR   odwołane  
Pilichowska Hanna 1 ed IIA    Muzolf Anna 14 (45)
Grabowska Elżbieta 2 rytm IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 2 ed IIA    Jurczyk Katarzyna 14 (45)
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII MatR   odwołane  
Grabowska Elżbieta 3 rytm IIIB    świetlica  
Pilichowska Hanna 3 ed IIA    Jurczyk Katarzyna 14 (45)
Szostakiewicz Joanna 3 mat VIB    Pruss Elwira 210 (66)
Grabowska Elżbieta 4 rytm IIB    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 4 mat VIII    Kwater Katarzyna 214 (70)
Pilichowska Hanna 5 ed IIA    świetlica  
Pilichowska Hanna 6 ed IIA    Tomczak Marta 14 (45)
Szostakiewicz Joanna 6 mat VIA    świetlica  
Szostakiewicz Joanna 7 gw VIII    Pujanek Radosz 214 (70)