RR | Konsultację z fizjoterapeutą dla uczniów (bezpłatne)

Szanowni Rodzice,
Już 27 listopada (środa) wszystkie dzieci uczęszczające na treningi piłki nożnej, tenisa stołowego, unihokeja oraz pozostałe dzieci naszej szkoły są zaproszone na konsultację (bezpłatną) z fizjoterapeutą. Jedna sesja trwa ok. 30 minut.

Miejsce konsultacji: GABINET PANI PIELĘGNIARKI.

Zapisy pod mailem: pbrozdowski@wp.pl.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !
Sesje zaczynają się od godz. 11.00.

Uwaga -Rekomendowany (aczkolwiek nie obowiązkowy) jest udział rodzica w spotkaniu z fizjoterapeutą.

Z poważaniem
Artur Grybek
Rada Rodziców przy OSM

Nagrody uczniów sekcji fortepianu

Miło nam poinformować Państwa, o kolejnych sukcesach naszych uczniów.

W dniach 04-05 maja 2019 roku w Dolnym Kubinie na Słowacji
odbył się II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Piano Talents for Europe”.
Zofia Nowicka z klasy VII zajęła III miejsce w kat. II,
Piotr Czerwiński z klasy IX zajął II miejsce w kat. III.

Zosia i Piotr są uczniami dr hab. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej.

Uczestnictwo uczniów w konkursie zostało zrealizowane ze środków Miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Organizacja sal lekcyjnych na III p. podczas matur

Organizacja sal lekcyjnych

podczas  egzaminów maturalnych 6,7,8 maja 2019

SALA 74

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 69
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
7 IX p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
8 IX p. W. Lauer harmonia 53
Wtorek 07.05.2019
3 VIIc p. Pruss matematyka 65
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53

SALA 75

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VI p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
2 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 63
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 65
6 VIIa p. Kwater historia 63
7 VIIIc p. Moenert j. polski 63
8 VIIIc p. Moenert j. polski 63
Wtorek 07.05.2019
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz   61
4 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
5 IIIb p. Brodnicka – Serafinowicz   68
Środa 08.05.2019
7 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61

SALA 77

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 15.04.2019
2 VIIb p. Lica religia 67
3 VI p. Rękawek Technika 67
5 IVa p. Borysewicz j. polski 66
6 IVa p. Borysewicz j. polski 66
Wtorek 16.04.2019
2 IX p. Trybułowska historia muzyki 67
3 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 67
Środa 08.05.2019
4 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 47

SALA 78

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 Va p. Mielniczek j. angielski 61 z p. Brodnicką – Serafinowicz
4 IVa p. Mielniczek j. angielski 63
Wtorek 07.05.2019
2 IX p. Wilde historia muzyki 63
3 VIIIc p. Moenert j. polski 73
Środa 08.05.2019
6 VIIIa p. Wilde literatura  muzyczna 47

SALA 81

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w sali 81mogą odbyć się jedynie na 6 godzinie lekcyjnej. W poniedziałek i środę maturzyści zdają egzaminy rano od 9-12 i po południu 14-17.

SALA 88

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 51
4 VI p. Wyrwińska audycje muzyczne 63
Wtorek 07.05.2019
1 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 53
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 53
4 VI p. Lica religia 52
5 Va p. Bradtke audycje muzyczne 51
Środa 08.05.2019
7 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 47

Zastępstwa 26.04.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Kamińska 2 j. polski VIIa p. Pruss
p. Kamińska 3 j. polski XI p. Biegaj
p. Kamińska 4 j. polski XI p. Jadczak – Wodzinowska
p. Kamińska 6 j. polski IX Czytelnia
p. Kamińska 7 j. polski IX p. Barabasz
p. Polewska 5 kształcenie słuchu VIIIc p. Jadczak – Wodzinowska z VIIIa
p. Przygocka 5 ZTR Vb p. Kłosowski
p. Przygocka 6 ZTR Vb p. Kłosowski
p. Przygocka 7 ZTR X odwołane
p. Wyrwińska 1 orkiestra IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 2 orkiestra IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 3 kształcenie słuchu VI p. Mielniczek

Zastępstwa 05.04.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Moenert 4 j. angielski Ib p. Jurczyk
p. Moenert 6 j. angielski IIIb Odwołane / świetlica
p. Moenert 8 j. angielski XI Odwołane
p. Moenert 9 j. angielski XI Odwołane
p. Kamińska 3 j. polski XI p. Mielniczek
p. Kamińska 4 j. polski XI p. Jadczak – Wodzinowska SPRAWDZIAN Z J.POLSKIEGO!
p. Biegaj p. Mitros – Suchorzewska 4 Kształcenie słuchu Va  świetlica
p. Biegaj p. Mitros – Suchorzewska 5 Kształcenie słuchu VIIb czytelnia
p. Irzabek 7 j. niemiecki VIIa odwołane

Zmiana organizacji sal:

p. Borysewicz – kl. XI – lekcja 4 z Sali 88 do sali 75

p. Borysewicz – kl. Va – lekcja 5 z Sali 88 do sali 51

Sukces Kacpra Kuklińskiego

Z radością informujemy, iż uczeń klasy VIIIb Kacper Kukliński otrzymał Stypendium Młoda Polska. Serdecznie gratulujemy!

Program przeznaczony jest dla młodych polskich artystów (do 35 roku życia), którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w następujących dziedzinach; film, fotografia, literatura, muzyka, sztuki wizualne, taniec i teatr.

Zastępstwa 26.03.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Tomczak 2 ed. wczesnoszkolna IIa p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Tomczak 3 ed. wczesnoszkolna IIa p. Watkowska
p. Drapella 7 j. polski XII odwołane
p. Drapella 8 j. polski XII odwołane
p. Drapella 9 etyka LO odwołane

Nagroda ucznia sekcji fortepianu

Miło nam poinformować, że Kacper Kukliński uczeń klasy VIII fortepianu prof. Waldemara Wojtala zdobył I nagrodę ex aequo w gr. III na V Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie (14-16 03.2019 r.). Kacper otrzymał również nagrody specjalne:

  • udział w 30. Jubileuszowym Międzynarodowym Kursie Muzycznym w Opolu w 2019 r. (nagroda ufundowana przez Towarzystwo Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Jerzego Hellera)
  • możliwość występu na koncercie młodych talentów na festiwalu ’Wunderkinder” South-Tyrol festival in Toblach (Włochy) w sierpniu 2019 r. oraz udział w kurach mistrzowskich w Toblach (Dobbiaco) organizowanych przez The Pianofriends Association

Serdecznie gratulujemy!

Kolejne sukcesy uczniów klas fortepianu

Miło nam zakomunikować, że uczniowie klasy IX zdobyli laury na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Antoninie (25-26 lutego 2019 r.).

  • Piotr Czerwiński – ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej otrzymał II Nagrodę,
  • Małgorzata Uziałko – ucz. mgr Aleksandry Mozgiel-Medyńskiej otrzymała Wyróżnienie.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zastępstwa 23.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

XI

p. Kamińska

p. Mielniczek

5

g.  wychowawcza

IVa

p. Tartas

p. Szostakiewicz

1

matematyka

Vb

Odwołane

p. Szostakiewicz

2

matematyka

IVb

odwołane

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VI

czytelnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Borysewicz

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VIIIc

p. Polewska

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

Odwołane

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

Świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIc

Odwołane/przeniesione na 5 lekcję

Zastępstwa 22.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

Wyjście na lodowisko

p. Szostakiewicz

2

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

3

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

Wyjście na lodowisko

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VI

p. Spłocharska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VIIIc

Wyjście na lodowisko

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

odwołane

p. Szwedowska

2

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Watkowska

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Pilichowska

p. Szwedowska

4

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

warsztaty

p. Grabowska

2

rytmika

Ib

p. Jurczyk

p. Grabowska

3

rytmika

Ib

p. Jurczyk

p. Grabowska

4

rytmika

IIb

p. Muzolf

p. Grabowska

5

rytmika

IIb

p. Muzolf

p. Grabowska

6

rytmika

IIIa

warsztaty

p. Kamińska

1

j. polski

X

Odwołane

p. Kamińska

2

Godzina wych.

VIIb

p. Borysewicz

p. Kamińska

3

j. polski

IX

p. Irzabek

Zastępstwa 21.01.2019 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

VI

odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

świetlica

p. Mielniczek

5

j. angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

6

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

3

matematyka

Vb

czytelnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVb

p. Moenert

p. Szostakiewicz

7

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

8

matematyka

XI

odwołane

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

 świetlica

p. Szwedowska

2

ed. wczesnoszkolna

IIIa

 świetlica

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Tomczak

p. Szwedowska

4

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Muzolf

p. Olkiewicz

2

geografia

VIIIa

p. W. Lauer

p. Olkiewicz

3

geografia

VIIIb

p. Tartas

p. Olkiewicz

4

geografia

VIIa

p. Pruss

p. Olkiewicz

5

geografia

X

p. Kimmel

p. Olkiewicz

6

geografia

IX

p. Barabasz

p. Olkiewicz

7

geografia

VIIc

odwołane

p. Olkiewicz

8

geografia

VIIb

odwołane

Zastępstwa 18.01.2019 – piątek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

2

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz s.75

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Popielarska sala.77

p. Mielniczek

5

j. angielski

VI

p. Brodnicka – Serafinowicz   s.75

p. Mielniczek

6

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

8

j. angielski

XI

odwołane

p. Moenert

4

j. angielski

Ib

p. Muzolf

p. Moenert

6

j. angielski

IIIb

świetlica

p. Moenert

8

j. angielski

XII

odwołane

p. Moenert

9

j. angielski

XII

odwołane

p. Borysewicz

5

j. polski

Va

p. Kamińska

p. Szostakiewicz

2

matematyka

VIIIc

p. Kimmel

p. Szostakiewicz

3

matematyka

Vb

p. Biegaj

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

5

matematyka

XI

Odwołane

p. Szostakiewicz

6

matematyka

XI

Odwołane

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VI

czytelnia

p. Watkowska

2

Ed.wczesnoszkolna

Ia

Świetlica

p. Watkowska

4

Ed.wczesnoszkolna

Ia

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Watkowska

5

Ed.wczesnoszkolna

Ia

p. Tomczak

p. Barabasz

6

Godzina wychowawcza

VIIIb

czytelnia

p. Barabasz

8

biologia

IX

odwołane

p. Szwedowska

1

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

Odwołane

p. Szwedowska

2

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

p. Tartas

p. Szwedowska

4

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

p. Tomczak

p. Olkiewicz

1

geografia

VIIa

odwołane

p. Olkiewicz

2

geografia

VIIb

p. Pruss

p. Olkiewicz

3

geografia

Va

świetlica

p. Olkiewicz

4

geografia

Vb

świetlica

p. Olkiewicz

5

geografia

VIIc

p. Kimmel z VIIa

p. Olkiewicz

6

geografia

VIIIc

p. Pruss z VIIIa

Zastępstwa 17.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Watkowska

2

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Lica

p. Watkowska

3

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Szwedowska

p. Watkowska

4

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Szwedowska

p. Watkowska

5

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Tomczak

p. Watkowska

6

Ed. wczesnoszkolna

Ib

świetlica

p. Moenert

3

j. polski

VIIIc

czytelnia

p. Moenert

4

j. angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

5

j. angielski

X

p. Jadczak – Wodzinowska

sala 70

p. Moenert

6

j. angielski

VIIb

p. Tartas

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

VI

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

5

j. angielski

X

p. Jadczak – Wodzinowska

sala 70

p. Mielniczek

6

j. angielski

IVa

odwołane

p.Szostakiewicz

1

Matematyka

Vb

odwołane

p.Szostakiewicz

3

Godzina wych.

VI

p. Popielarska

p.Szostakiewicz

4

Matematyka

VIIIc

p. Barabasz (z VIIIa)

p.Szostakiewicz

5

Matematyka

IVb

p. Popielarska

p.Szostakiewicz

7

Matematyka

VI

odwołane

p. Kwater

5

historia

VIIa

p. Barabasz (z VIIc)

Zastępstwa 16.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j.angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

3

j.angielski

XII

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j.angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

5

j.angielski

IVa

świetlica

p. Moenert

3

j.angielski

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska (z VIIIa)

p. Moenert

4

j.angielski

VIIb

p. Borysewicz

p. Moenert

5

j.angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

6

j.angielski

XI

odwołane

p. Moenert

7

j.angielski

XI

odwołane

p. Jadczak – Wodzinowska

6

j.angielski

VIIIc

p. Irzabek (VIIIb)

p. Jadczak – Wodzinowska

7

j.angielski

VIIIb

p. Irzabek (z VIIIc)

p. Pujanek

9

wf

VIIIa/VIIIc

odwołane

p. Watkowska

1

ed. wczesnoszkolna

Ia

odwołane

p. Watkowska

2

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Watkowska

3

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Watkowska

4

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIc

odwołane

p. Polewska

4

literatura muzyczna

VIIIc

p. Kwater (z VIIIa)

p. Polewska

6

zasady muzyki

VIIc

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Brodnicka-Serafinowicz

7

j.angielski

VIIc

Odwołane – przełożone na wcześniejszą godzinę

Zastępstwa 15.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

p. Bradtke

p. Moenert

3

j. angielski

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

4

j. angielski

X

p. Bradtke

p. Moenert

5

j. angielski

IIIb

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Moenert

6

j. angielski

Ib

Świetlica

p. Moenert

7

j. angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska