Inne

07 kwietnia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Organizacja pracy klas ósmych w dniach 10-12.04.2019 została wyłączona

Organizacja pracy klas ósmych w dniach 10-12.04.2019

Informacja o organizacji pracy klas ósmych została wysłana do Rodziców w wiadomościach poprzez dziennik Librus.

Czytaj dalej

04 kwietnia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 05.04.2019 – piątek została wyłączona

Zastępstwa 05.04.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Moenert 4 j. angielski Ib p. Jurczyk
p. Moenert 6 j. angielski IIIb Odwołane / świetlica
p. Moenert 8 j. angielski XI Odwołane
p. Moenert 9 j. angielski XI Odwołane
p. Kamińska 3 j. polski XI p. Mielniczek
p. Kamińska 4 j. polski XI p. Jadczak – Wodzinowska SPRAWDZIAN Z J.POLSKIEGO!
p. Biegaj p. Mitros – Suchorzewska 4 Kształcenie słuchu Va  świetlica
p. Biegaj p. Mitros – Suchorzewska 5 Kształcenie słuchu VIIb czytelnia
p. Irzabek 7 j. niemiecki VIIa odwołane

Zmiana organizacji sal:

p. Borysewicz – kl. XI – lekcja 4 z Sali 88 do sali 75

p. Borysewicz – kl. Va – lekcja 5 z Sali 88 do sali 51

Czytaj dalej

28 marca 2019 ~ Aleksandra Mozgiel-MedyńskaMożliwość komentowania Kolejny sukces! została wyłączona

Kolejny sukces!

Malwina Wiaduch, uczennica kl. VIII organów prowadzona przez mgr Annę Ścibisz-Osińską zdobyła III nagrodę na IX Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Olsztynie (22-24.03.2019 r.)

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej

27 marca 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Sukces Kacpra Kuklińskiego została wyłączona

Sukces Kacpra Kuklińskiego

Z radością informujemy, iż uczeń klasy VIIIb Kacper Kukliński otrzymał Stypendium Młoda Polska. Serdecznie gratulujemy!

Program przeznaczony jest dla młodych polskich artystów (do 35 roku życia), którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w następujących dziedzinach; film, fotografia, literatura, muzyka, sztuki wizualne, taniec i teatr.

Czytaj dalej

25 marca 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 26.03.2019 – wtorek została wyłączona

Zastępstwa 26.03.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Tomczak 2 ed. wczesnoszkolna IIa p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Tomczak 3 ed. wczesnoszkolna IIa p. Watkowska
p. Drapella 7 j. polski XII odwołane
p. Drapella 8 j. polski XII odwołane
p. Drapella 9 etyka LO odwołane

Czytaj dalej

24 marca 2019 ~ Aleksandra Mozgiel-MedyńskaMożliwość komentowania Nagroda ucznia sekcji fortepianu została wyłączona

Nagroda ucznia sekcji fortepianu

Miło nam poinformować, że Kacper Kukliński uczeń klasy VIII fortepianu prof. Waldemara Wojtala zdobył I nagrodę ex aequo w gr. III na V Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie (14-16 03.2019 r.). Kacper otrzymał również nagrody specjalne:

  • udział w 30. Jubileuszowym Międzynarodowym Kursie Muzycznym w Opolu w 2019 r. (nagroda ufundowana przez Towarzystwo Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Jerzego Hellera)
  • możliwość występu na koncercie młodych talentów na festiwalu ’Wunderkinder” South-Tyrol festival in Toblach (Włochy) w sierpniu 2019 r. oraz udział w kurach mistrzowskich w Toblach (Dobbiaco) organizowanych przez The Pianofriends Association

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej

27 lutego 2019 ~ Aleksandra Mozgiel-MedyńskaMożliwość komentowania Kolejne sukcesy uczniów klas fortepianu została wyłączona

Kolejne sukcesy uczniów klas fortepianu

Miło nam zakomunikować, że uczniowie klasy IX zdobyli laury na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Antoninie (25-26 lutego 2019 r.).

  • Piotr Czerwiński – ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej otrzymał II Nagrodę,
  • Małgorzata Uziałko – ucz. mgr Aleksandry Mozgiel-Medyńskiej otrzymała Wyróżnienie.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej

22 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 23.01.2019 – środa została wyłączona

Zastępstwa 23.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

XI

p. Kamińska

p. Mielniczek

5

g.  wychowawcza

IVa

p. Tartas

p. Szostakiewicz

1

matematyka

Vb

Odwołane

p. Szostakiewicz

2

matematyka

IVb

odwołane

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VI

czytelnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Borysewicz

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VIIIc

p. Polewska

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

Odwołane

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

Świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIc

Odwołane/przeniesione na 5 lekcję

Czytaj dalej

21 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 22.01.2019 – wtorek została wyłączona

Zastępstwa 22.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

Wyjście na lodowisko

p. Szostakiewicz

2

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

3

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

Wyjście na lodowisko

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VI

p. Spłocharska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VIIIc

Wyjście na lodowisko

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

odwołane

p. Szwedowska

2

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Watkowska

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Pilichowska

p. Szwedowska

4

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

warsztaty

p. Grabowska

2

rytmika

Ib

p. Jurczyk

p. Grabowska

3

rytmika

Ib

p. Jurczyk

p. Grabowska

4

rytmika

IIb

p. Muzolf

p. Grabowska

5

rytmika

IIb

p. Muzolf

p. Grabowska

6

rytmika

IIIa

warsztaty

p. Kamińska

1

j. polski

X

Odwołane

p. Kamińska

2

Godzina wych.

VIIb

p. Borysewicz

p. Kamińska

3

j. polski

IX

p. Irzabek

Czytaj dalej

20 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 21.01.2019 – poniedziałek została wyłączona

Zastępstwa 21.01.2019 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

VI

odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

świetlica

p. Mielniczek

5

j. angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

6

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

3

matematyka

Vb

czytelnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVb

p. Moenert

p. Szostakiewicz

7

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

8

matematyka

XI

odwołane

p. Szwedowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIa

 świetlica

p. Szwedowska

2

ed. wczesnoszkolna

IIIa

 świetlica

p. Szwedowska

3

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Tomczak

p. Szwedowska

4

ed. wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Szwedowska

5

ed. wczesnoszkolna

IIIa

p. Muzolf

p. Olkiewicz

2

geografia

VIIIa

p. W. Lauer

p. Olkiewicz

3

geografia

VIIIb

p. Tartas

p. Olkiewicz

4

geografia

VIIa

p. Pruss

p. Olkiewicz

5

geografia

X

p. Kimmel

p. Olkiewicz

6

geografia

IX

p. Barabasz

p. Olkiewicz

7

geografia

VIIc

odwołane

p. Olkiewicz

8

geografia

VIIb

odwołane

Czytaj dalej

17 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 18.01.2019 – piątek została wyłączona

Zastępstwa 18.01.2019 – piątek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

2

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz s.75

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Popielarska sala.77

p. Mielniczek

5

j. angielski

VI

p. Brodnicka – Serafinowicz   s.75

p. Mielniczek

6

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

8

j. angielski

XI

odwołane

p. Moenert

4

j. angielski

Ib

p. Muzolf

p. Moenert

6

j. angielski

IIIb

świetlica

p. Moenert

8

j. angielski

XII

odwołane

p. Moenert

9

j. angielski

XII

odwołane

p. Borysewicz

5

j. polski

Va

p. Kamińska

p. Szostakiewicz

2

matematyka

VIIIc

p. Kimmel

p. Szostakiewicz

3

matematyka

Vb

p. Biegaj

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

5

matematyka

XI

Odwołane

p. Szostakiewicz

6

matematyka

XI

Odwołane

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VI

czytelnia

p. Watkowska

2

Ed.wczesnoszkolna

Ia

Świetlica

p. Watkowska

4

Ed.wczesnoszkolna

Ia

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Watkowska

5

Ed.wczesnoszkolna

Ia

p. Tomczak

p. Barabasz

6

Godzina wychowawcza

VIIIb

czytelnia

p. Barabasz

8

biologia

IX

odwołane

p. Szwedowska

1

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

Odwołane

p. Szwedowska

2

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

p. Tartas

p. Szwedowska

4

Ed.wczesnoszkolna

IIIa

p. Tomczak

p. Olkiewicz

1

geografia

VIIa

odwołane

p. Olkiewicz

2

geografia

VIIb

p. Pruss

p. Olkiewicz

3

geografia

Va

świetlica

p. Olkiewicz

4

geografia

Vb

świetlica

p. Olkiewicz

5

geografia

VIIc

p. Kimmel z VIIa

p. Olkiewicz

6

geografia

VIIIc

p. Pruss z VIIIa

Czytaj dalej

16 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 17.01.2019 – czwartek została wyłączona

Zastępstwa 17.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Watkowska

2

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Lica

p. Watkowska

3

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Szwedowska

p. Watkowska

4

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Szwedowska

p. Watkowska

5

Ed. wczesnoszkolna

Ib

p. Tomczak

p. Watkowska

6

Ed. wczesnoszkolna

Ib

świetlica

p. Moenert

3

j. polski

VIIIc

czytelnia

p. Moenert

4

j. angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

5

j. angielski

X

p. Jadczak – Wodzinowska

sala 70

p. Moenert

6

j. angielski

VIIb

p. Tartas

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

VI

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

5

j. angielski

X

p. Jadczak – Wodzinowska

sala 70

p. Mielniczek

6

j. angielski

IVa

odwołane

p.Szostakiewicz

1

Matematyka

Vb

odwołane

p.Szostakiewicz

3

Godzina wych.

VI

p. Popielarska

p.Szostakiewicz

4

Matematyka

VIIIc

p. Barabasz (z VIIIa)

p.Szostakiewicz

5

Matematyka

IVb

p. Popielarska

p.Szostakiewicz

7

Matematyka

VI

odwołane

p. Kwater

5

historia

VIIa

p. Barabasz (z VIIc)

Czytaj dalej

15 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 16.01.2019 – środa została wyłączona

Zastępstwa 16.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j.angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

3

j.angielski

XII

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j.angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

5

j.angielski

IVa

świetlica

p. Moenert

3

j.angielski

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska (z VIIIa)

p. Moenert

4

j.angielski

VIIb

p. Borysewicz

p. Moenert

5

j.angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

6

j.angielski

XI

odwołane

p. Moenert

7

j.angielski

XI

odwołane

p. Jadczak – Wodzinowska

6

j.angielski

VIIIc

p. Irzabek (VIIIb)

p. Jadczak – Wodzinowska

7

j.angielski

VIIIb

p. Irzabek (z VIIIc)

p. Pujanek

9

wf

VIIIa/VIIIc

odwołane

p. Watkowska

1

ed. wczesnoszkolna

Ia

odwołane

p. Watkowska

2

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Watkowska

3

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Watkowska

4

ed. wczesnoszkolna

Ia

świetlica

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIc

odwołane

p. Polewska

4

literatura muzyczna

VIIIc

p. Kwater (z VIIIa)

p. Polewska

6

zasady muzyki

VIIc

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Brodnicka-Serafinowicz

7

j.angielski

VIIc

Odwołane – przełożone na wcześniejszą godzinę

Czytaj dalej

14 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 15.01.2019 – wtorek została wyłączona

Zastępstwa 15.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

p. Bradtke

p. Moenert

3

j. angielski

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

4

j. angielski

X

p. Bradtke

p. Moenert

5

j. angielski

IIIb

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Moenert

6

j. angielski

Ib

Świetlica

p. Moenert

7

j. angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

Czytaj dalej

14 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Matury próbne została wyłączona

Matury próbne

j. polski

podstawowy

wt. 22.01.2019

8:00 – 10:50

j. polski

rozszerzony

śr. 23.01.2019

12:45 – 15:45

matematyka

podstawowy

czw. 24.01.2019

8:00 – 10:50

 

matematyka PR, język niemiecki i rosyjski – proszę uzgodnić z p. Tartasem

 

Czytaj dalej

13 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 14.01.2019 – poniedziałek została wyłączona

Zastępstwa 14.01.2019 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

VI

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

X

p. odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

Świetlica

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Mielniczek

5

j. angielski

XI

Odwołane

p. Mielniczek

6

j. angielski

Vb

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Moenert

2

j. angielski

X

Odowłane

p. Moenert

3

j. angielski

VIIb

czytelnia

p. Moenert

4

j. angielski

XI

Odowłane

p. Moenert

5

j. angielski

XI

Odowłane

p. Moenert

7

j. polski

VIIIc

Odowłane

p. Moenert

8

j. polski

VIIIc

Odowłane

Czytaj dalej

10 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 11.01.2019- piątek została wyłączona

Zastępstwa 11.01.2019- piątek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

Ia

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

Va

p. Pruss

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

VI

p. Barabasz

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

8

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Va

p. Pruss

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

Świetlica

p. Mielniczek

5

j. angielski

VI

p. Barabasz

p. Mielniczek

6

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

8

j. angielski

XI

Odwołane

p. Kamińska

6

j. polski

IX

Czytelnia

p. Kamińska

7

j. polski

IX

p.Barabasz

p. Barabasz

8

biologia

IX

Odwołane – zajęcia przeniesione na wcześniejszą godzinę

Czytaj dalej

09 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 10.01.2019 – czwartek została wyłączona

Zastępstwa 10.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIb

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIa

p. Tomczak

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

IIIb

świetlica

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Mielniczek

5

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

6

j. angielski

IVa

świetlica

Czytaj dalej

09 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 9.01.2019 – środa została wyłączona

Zastępstwa 9.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

Ia

świetlica

p. Brodnicka – Serafinowicz

7

j. angielski

VIIc

odwołane

p. Trybułowska

4

Literatura muzyczna

VIIIb

p. Borysewicz

p. Trybułowska

7

Historia muzyki

X

odwołane

p. Trybułowska

8

Historia muzyki

XI

odwołane

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

5

godzina wychowawcza

IVa

p. Polewska

Czytaj dalej

07 stycznia 2019 ~ Łukasz TartasMożliwość komentowania Zastępstwa 08.01.2019 – wtorek została wyłączona

Zastępstwa 08.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Trybułowska

1

historia muzyki

XI

Odwołane

p. Trybułowska

2

historia muzyki

IX

p. Borysewicz s. 67

p. Trybułowska

3

literatura muzyczna

VIIIb

p. Bradtke

p. Trybułowska

4

historia muzyki

XII

odwołane

p. Trybułowska

5

historia muzyki

X

p. Pruss s.69

p. Żebrowska

1

fizyka

VIIa

Odwołane

p. Żebrowska

2

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

3

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

4

matematyka

VIIa

p. Bradtke

p. Żebrowska

5

matematyka

VIIa

p. Tartas

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIIc

czytelnia

p. Barabasz

6

przyroda

IVa

p. Borysewicz

p. Barabasz

7

biologia

VIIa

odwołane

p. Wilde

1

historia muzyki

XI

Odwołane

p. Wilde

2

historia muzyki

IX

p. Borysewicz s. 67

p. Wilde

4

historia muzyki

XII

Odwołane

p. Wilde

5

historia muzyki

X

p. Pruss s.69

p. Wilde

8

literatura muzyczna

VIIIa

Czytelnia/dziewczęta-chłopcy zwolnieni

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIa

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

Va

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VIIc

Czytelnia

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIIb

p. Moenert

Czytaj dalej