Zastępstwa 16 grudnia 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Brudnicka Anna 1 inf VIII B  2. Grupa odwołane  
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 2 inf VI A  2. Grupa odwołane  
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 3 mat V A   Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Żebrowska Katarzyna
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Przygocka Magdalena 9 ztr VIII A  Dziewczęta odwołane  
Przygocka Magdalena 10 ztr VIII A  Dziewczęta odwołane  

Zastępstwa 13 grudnia 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący  
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Szostakiewicz Joanna 3 mat VII   Jadczak-Wodzinowska Joanna
Prasowska-Zeidler Barbara 3 rytm II A 1. Grupa Watkowska Marta
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Lukasz
Szostakiewicz Joanna 4 mat czytelnia  
Prasowska-Zeidler Barbara 4 rytm I A   Pilichowska Hanna
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 5 inf IV B   świetlica  
Szostakiewicz Joanna 5 mat V B   świetlica  
Prasowska-Zeidler Barbara 5 rytm III A   odwołane  
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 6 inf V B  2. Grupa odwołane  
Szostakiewicz Joanna 6 mat VI B   czytelnia  
Prasowska-Zeidler Barbara 6 rytm III A   odwołane  
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Brudnicka Anna 7 mat V A   odwołane  
Brudnicka Anna 8 inf VII  2. Grupa odwołane  
Brudnicka Anna 9 inf VIII A  2. Grupa odwołane  

Zastępstwa 12 grudnia 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Brudnicka Anna 1 inf IX A 1. Grupa odwołane
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane
Brudnicka Anna 2 inf VI B  Ang 1 Mielniczek Joanna
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Szostakiewicz Joanna 3 mat V B   Barabasz Maria
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Szostakiewicz Joanna 5 mat VI B   świetlica
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Szostakiewicz Joanna 6 mat VII   Kłosowski Jarosław
Przygocka Magdalena 7 ztr VI B  Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr VI B  Dziewczęta odwołane

Zastępstwa 11 grudnia 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący
Brudnicka Anna 1 inf IX A 2. Grupa odwołane
Szwedowska Anna 1 ed I B   świetlica
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Brudnicka Anna 2 mat V A   świetlica
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane
Brudnicka Anna 3 inf VI B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Szwedowska Anna 3 ed I B   świetlica
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna
Szwedowska Anna 4 ed I B   Muzolf Anna
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz
Szwedowska Anna 5 ed I B   świetlica
Brudnicka Anna 5 inf V A  Ang 2 Mielniczek Joanna
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 6 inf IV A  2. Grupa odwołane
Brudnicka Anna 8 inf X 2. Grupa odwołane
Brudnicka Anna 9 inf VIII B  1. Grupa odwołane
Brudnicka Anna 10 inf IX B  2. Grupa odwołane

Zastępstwa 10 grudnia 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący  
Barabasz Maria 1 bio VII   odwołane  
Brudnicka Anna 1 inf X 1. Grupa odwołane  
Barabasz Maria 2 gw IX B   Hintz Iwona
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Brudnicka Anna 2 inf VI A  1. Grupa świetlica  
Prasowska-Zeidler Barbara 2 rytm I A   świetlica  
Barabasz Maria 3 bio Trybułowska Grażyna
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Brudnicka Anna 3 mat V A   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud V B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Prasowska-Zeidler Barbara 3 rytm I A   świetlica  
Barabasz Maria 4 bio VI A   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Szwedowska Anna 4 ed I B   Jarno Weronika
Prasowska-Zeidler Barbara 4 rytm III A   świetlica  
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 5 inf V A  Ang 1 Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Szwedowska Anna 5 ed I B   Jarno Weronika
Prasowska-Zeidler Barbara 5 rytm II A 1. Grupa Pestka-Rozmarynowska Monika
Brudnicka Anna 6 inf V B  1. Grupa odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI B  KS 2 Biegaj Dominika
Szwedowska Anna 6 ed I B   Jarno Weronika
Prasowska-Zeidler Barbara 6 rytm II A 1. Grupa Pestka-Rozmarynowska Monika
Brudnicka Anna 7 inf IV A  1. Grupa odwołane  
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane  
Brudnicka Anna 8 inf VII  1. Grupa odwołane  
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane  
Brudnicka Anna 9 inf VIII A  1. Grupa odwołane  
Brudnicka Anna 10 inf IX B  1. Grupa odwołane  
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane  

Zastępstwa 9 grudnia 2019, poniedziałek

Brudnicka Anna 1 inf VIII B  2. Grupa odwołane
Szwedowska Anna 1 ed I B   świetlica
Barabasz Maria 2 przyr IV B   świetlica
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 2 inf VI A  2. Grupa świetlica
Szwedowska Anna 2 ed I B   Muzolf Anna
Barabasz Maria 3 bio IX A  Kłosowski Jarosław
Borysewicz Kamila 3 pol VI B   świetlica
Kamińska Katarzyna 3 pol VIII B   czytelnia
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brudnicka Anna 3 mat V A   świetlica
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol IX A  Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Borysewicz Kamila 4 pol VI B   Żebrowska Katarzyna
Moenert Adriana 4 ang VIII B   czytelnia
Szostakiewicz Joanna 4 mat Mielniczek Joanna
Szwedowska Anna 4 ed I B   świetlica
Barabasz Maria 5 bio IX B   Mitros-Suchorzewska Jolanta
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol IX A  Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 5 pol V A   świetlica
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Szwedowska Anna 5 ed I B   Jurczyk Katarzyna
Barabasz Maria 6 bio V A   Spłocharska Dorota
Borysewicz Kamila 6 pol VI A   czytelnia
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   odwołane
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Szostakiewicz Joanna 6 mat VI B   czytelnia
Barabasz Maria 7 bio VIII B   Szulc Miłosz
Kamińska Katarzyna 7 pol VIII A   odwołane
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Barabasz Maria 8 bio VIII A   odwołane

Zastępstwa 6 grudnia 2019, piątek, mikołajki

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Barabasz Maria 1 przyr IV A   świetlica  
Barabasz Maria 2 przyr IV B   świetlica  
Barabasz Maria 3 bio IX A  Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Barabasz Maria 4 bio VI B   świetlica  
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna

Zastępstwa 5 grudnia 2019, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Biegaj Dominika 1 ks IV A  KS 2 Bradtke Agnieszka
Barabasz Maria 2 bio V B   świetlica  
Biegaj Dominika 3 ks IX A KS 2 Lauer Wojciech
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Barabasz Maria 4 bio IX B   Szostakiewicz Joanna
Biegaj Dominika 4 harm IX A HAR 2 Lauer Wojciech
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Barabasz Maria 5 bio VII   Irzabek Danuta
Biegaj Dominika 5 ks V A  KS 1 świetlica  
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 świetlica  
Barabasz Maria 6 przyr IV A   odwołane  
Biegaj Dominika 6 ks VI A  KS 1 Kłosowski Jarosław
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Włodarczyk Ewa 6 ztr V A  Dziewczęta Pujanek Radosz
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Włodarczyk Ewa 7 ztr V A  Dziewczęta Pujanek Radosz
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A  AUD 2 Bradtke Agnieszka

Zastępstwa 4 grudnia 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane    
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna  
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz  
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna

Zastępstwa 3 grudnia 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Irzabek Danuta 1 niem IX B  Niem 1 odwołane
Barabasz Maria 1 bio VII   odwołane
Bembenek – Cisak Hanna 1 gw V B   odwołane
Irzabek Danuta 2 niem VIII A   Pruss Elwira
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol V B   odwołane
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol IX B   Borysewicz Kamila
Irzabek Danuta 3 niem IX A Niem 1 Hintz Iwona
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol IX B   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Irzabek Danuta 4 niem XII Niem 1 odwołane
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol IX A  Kwater Katarzyna
Lauer Hanna 5 ks XI KS 2 Bradtke Agnieszka
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Irzabek Danuta 5 niem VII  Niem 1 Hintz Iwona
Irzabek Danuta 6 niem X Niem 1 Hintz Iwona
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol IX A  Olkiewicz Beata
Bembenek – Cisak Hanna 7 pol VII   Pujanek Radosz
Irzabek Danuta 7 niem XI Niem R odwołane
Irzabek Danuta 8 niem XI Niem R odwołane
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane
Szulc Miłosz 10 rel XI  odwołane
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane

Zastępstwa 2 grudnia 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący  
Kamińska Katarzyna 1 pol XI Pol R odwołane  
Kamińska Katarzyna 2 pol XI Pol R odwołane  
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V B   Kłosowski Jarosław
Kamińska Katarzyna 3 pol VIII B   odwołane  
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol IX A  Żebrowska Katarzyna
Kamińska Katarzyna 4 pol XII Pol R odwołane  
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol IX A  Jadczak-Wodzinowska Joanna
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R odwołane  
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol VII   czytelnia  
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   Szulc Miłosz
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak – Wodzinowska Joanna  
Bembenek – Cisak Hanna 7 pol IX B   odwołane  
Kamińska Katarzyna 7 pol VIII A   Szulc Miłosz
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 8 pol IX B   odwołane  

Zastępstwa 29 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol VII   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol VII   odwołane  
Pujanek Radosz 2 wf V A ,V B  Chłopcy świetlica  
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V B   Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol V B   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Pujanek Radosz 4 wf VIII A ,VIII B  Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Jarno Weronika 5 tech IV A   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Pujanek Radosz 5 wf VIII A ,VIII B  Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Jarno Weronika 6 tech V A   Pruss Elwira
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Wilde Aleksandra 8 fm XI F 1 Lauer Wojciech
Wilde Aleksandra 9 fm XI F 1 Lauer Wojciech

Zastępstwa 28 listopada 2019, czwartek

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Moenert Adriana3angIV B  Ang 2Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Biegaj Dominika5ksV A  KS 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana5angV B  Ang 2Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wilde Aleksandra5hmX HM 1Trybułowska Grażyna
Biegaj Dominika6ksVI A  KS 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana6angXI Ang PMielniczek Joanna
Wilde Aleksandra6hmXII HM 1Trybułowska Grażyna
Długołęcka Agnieszka7litVIII A  LIT 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Wilde Aleksandra7hmIX B  HM 1Trybułowska Grażyna
Długołęcka Agnieszka8chVII  CHodwołany
Wilde Aleksandra8fmXII F 1Lauer Wojciech
Długołęcka Agnieszka9chVII  CHodwołany
Wilde Aleksandra9fmXII F 1Lauer Wojciech

Zastępstwa 27 listopada 2019, środa

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Mielniczek Joanna1angV A  Ang 2odwołane
Mielniczek Joanna2angI B  Szwedowska Anna
Moenert Adriana2angIV B  Ang 2Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mielniczek Joanna3angVI A  Ang 1Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana3angXII Ang Rodwołane
Mielniczek Joanna4angXII Ang Podwołane
Moenert Adriana4angXII Ang Rodwołane
Mielniczek Joanna5angV A  Ang 1Brudnicka Anna
Moenert Adriana5angVIII B  Tartas Łukasz
Wilde Aleksandra5hmX HM 1Trybułowska Grażyna
Mielniczek Joanna6angVII  Ang 1Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana6angX Ang 2Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wilde Aleksandra8hmIX A HM 1Trybułowska Grażyna
Wilde Aleksandra9hmXI HM 1Trybułowska Grażyna
Wilde Aleksandra7hmIX A HM 1Trybułowska Grażyna

Zastępstwa 26 listopada 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący
Mielniczek Joanna 1 ang I B   odwołane
Borysewicz Kamila 2 pol XI Pol P odwołane
Mielniczek Joanna 2 ang V A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Mielniczek Joanna 3 ang VI A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Mielniczek Joanna 4 ang VII  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 5 pol VI B   Szostakiewicz Joanna
Mielniczek Joanna 5 ang V A  Ang 2 Brudnicka Anna
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 6 pol V A   Olkiewicz Beata
Borysewicz Kamila 7 pol V A   odwołane
Mielniczek Joanna 7 ang VI B  Ang 2 odwołane
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane

Zastępstwa 25 listopada 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Borysewicz Kamila 1 pol XI Pol P odwołane    
Mielniczek Joanna 1 ang VI B  Ang 2 odwołane    
Polewska Dorota 1 ks VIII A  KS 2 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Borysewicz Kamila 2 pol czytelnia    
Mielniczek Joanna 2 ang V A  Ang 1 świetlica    
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 3 pol VI B   Kłosowski Jarosław  
Mielniczek Joanna 3 ang XII Ang P odwołane    
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 4 pol VI B   świetlica    
Mielniczek Joanna 4 ang VII  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz  
Borysewicz Kamila 5 pol V A   świetlica    
Mielniczek Joanna 5 ang XI Ang R odwołane    
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P odwołane    
Borysewicz Kamila 6 pol VI A   Szulc Miłosz  
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Mielniczek Joanna 6 ang XI Ang R odwołane    
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna

Zastępstwa 22 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Włodarczyk Ewa 1 ztr V B  Dziewczęta odwołane  
Włodarczyk Ewa 2 ztr V B  Dziewczęta odwołane  
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wyrwińska Jagoda 5 zas VII  ZM 2 Lauer Wojciech
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wyrwińska Jagoda 6 ks VII  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna

Zastępstwa 21 istopada 2019, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Hintz Iwona 2 niem XI Niem P Irzabek Danuta
Polewska Dorota 2 ks VIII A  KS 2 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Hintz Iwona 3 niem VII  Niem 2 Irzabek Danuta
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Hintz Iwona 4 niem X Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 4 pol XII Pol R odwołane
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R odwołane
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Hintz Iwona 6 niem IX B  Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   Pruss Elwira
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Włodarczyk Ewa 6 ztr V A  Dziewczęta Przygocka Magdalena
Hintz Iwona 7 niem IX A Niem 2 Irzabek Danuta
Włodarczyk Ewa 7 ztr V A  Dziewczęta Pujanek Radosz
Szulc Miłosz 10 rel XII  odwołane

Zastępstwa 20 listopada 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Długołęcka Agnieszka 3 ch IV A ,IV B   Pabjańczyk Teresa
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane
Długołęcka Agnieszka 4 ch IV A ,IV B   Pabjańczyk Teresa
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna